براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortal*مكتبة الصورأحدث الصورورودثبت نام

نارضايتي جنسي يكي از مهم‌ترين دلايل طلاق

2 مشترك
نويسندهپيام
Biganeh
moderator

تعداد پستها : 598
اعتبار : 183
Registration date : 2008-09-28

نارضايتي جنسي يكي از مهم‌ترين دلايل طلاق Empty
پستعنوان: نارضايتي جنسي يكي از مهم‌ترين دلايل طلاق   نارضايتي جنسي يكي از مهم‌ترين دلايل طلاق Emptyالأربعاء نوفمبر 26, 2008 3:25 pm

رييس سازمان ملي جوانان كشور گفت: هم‌اكنون 25ميليون جوان 14 تا 29 ساله در كشور وجود دارد كه بخش زيادي از اين جوانان در سن مناسب ازدواج هستند.

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمين حاج علي‌اكبري كه درجمع دانشجويان دانشگاه ايلام و در جشنواره مطلع عشق ويژه تجليل از خادمين ازدواج سخن مي‌گفت، اين آمار را لطف الهي براي جامعه‌ آرماني كشور خواند و گفت: اين مزيت بايد تدبير شود، در غير اين صورت مشكلاتي را دربرخواهد داشت.

وي با اشاره به فاصله‌ زياد آمار ازدواج جوانان با شرايط مطلوب افزود: باتوجه به جمعيت جوان كشور، ساليانه يك ميليون و 200هزار ازدواج مورد نياز است درحالي كه سال گذشته تنها 841 هزار ازدواج در كشور صورت گرفته است.

حاج علي‌اكبري زماني كه در آن زندگي مي‌كنيم را پيچيده و متاثر از عوارض مدرنيته دانست و خاطرنشان كرد: ازجمله پيچيدگي‌هاي زمان ما كه موجب تغيير نوع نگاه به زندگي و دشوارتر شدن ازدواج شده است مسائل مربوط به شهرنشيني، سربازي، مهاجرت، اشتغال و مسكن است.

وي اظهار كرد: نارضايتي جنسي يكي از مهم‌ترين علت‌هاي طلاق در كشور است.

علي‌اكبري ابراز اميدواري كرد كه همه‌ مديران و خيرين وارد ميدان ازدواج جوانان شوند و آن‌ها را تشويق كنند تا زمينه براي تاسيس خانواده‌ها در جامعه فراهم شود.

در پايان، عباس حيدري‌پور، مديرسازمان ملي جوانان استان ايلام نيز با بيان اين كه اگر در زمينه‌ ازدواج اقدامات بيشتري در كشور صورت نگيرد با مشكل مواجه خواهيم شد، گفت: در بحث ازدواج به مجموعه‌اي از اقدامات نرم‌افزاري از قبيل فرهنگسازي ازدواج و اقدامات سخت‌افزاري همچون تحصيل‌، اشتغال و دادن وام نيازمند هستيم.
نظرات كاربران:
▪ باز هم مثل هميشه فقط بيان مشكلات. بهتر نيست مسئولان محترم به جاي اين همه حرف كمي هم عمل كنند.▪ مشکل اساسی برای جوانان ما عدم اعتماد به جنس مخالف است و لاغیر▪ مهمترین انگیزه و سبب ازدواج نکردن یا دیر ازدواج کردن ریشه اقتصادی دارد. نمی توان دلایل دیگر را منکر شد اما به اندازه مساله اقتصاد خیلی کم اهمیت تر هستند. من خودم را می بینم، خواهر و برادرم را می بینم، فامیل و دوست و آشنا را می بینم .... غالب این افراد نگران از شغل و مسکن هستند. وقتی به تنهایی به سختی گلیم خود را از آب بیرون می کشم چگونه مسوولیت یکی دیگر را هم بپذیرم. گیریم به زور پول وام هم خیلی ها ازدواج کردند. آیا مساله حل می شود؟! باور داشته باشید که به دلیل همین مسایل اقتصادی خیلی از آنها به طلاق می انجامد و آن وقت می شود قوز بالا قوز!!! من باور دارم که بسیاری از جوانان مانند من آرزو دارند زودتر تشکیل خانواده دهند. اما به همان دلایلی که گفتم به امید فردا و فرداها می مانند....▪ بجاي فرهنگسازي اگر همين فرهنگ ساخته شده در اين چند سال را خراب كنيد خيلي بهتر است.▪ اصلا نباید ازدواج کرد.همونی که فکر میکنی بهترین است زیر سقف بدترین میشه▪ مساله اقتصادی شاید مهمترین دغدقه جوانان باشد ولی قبول کنید که سطح توقعات خیلی بالا رفته خانه شخصی و خودرو و شغل با درامد مکفی- سفر به کشورهای خارجی و ... همه سنگهای بزرگی است که سد عبور بسیاری از جوانان است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
hosseinpurbabag
moderator
hosseinpurbabag

تعداد پستها : 22
اعتبار : 0
Registration date : 2008-09-29

نارضايتي جنسي يكي از مهم‌ترين دلايل طلاق Empty
پستعنوان: رد: نارضايتي جنسي يكي از مهم‌ترين دلايل طلاق   نارضايتي جنسي يكي از مهم‌ترين دلايل طلاق Emptyالأربعاء نوفمبر 26, 2008 6:46 pm

من واقعا موندم با اين وضع به كجا بايد رسيد؟
اصلا بحث هاي جنسي تو ازدواج ايراني مطرح نيست
رك و بي رودربايستي
مثلا خانواده من از يكي خوششون بياد برن خاستگاريش واسم
منم بعد از چند بار ملاقات مجاب به ازدواج شم
دقت كنيد الان بحث هاي ديگه رو نميخوام مطرح كنما
خوب بعد ازدواج
طرف مياد زنشو و يا شوهرشو ببوسه طعم و بوي دهن شخص و يا بوي بدنش ازارش ميده
در نگاه اول ميگيم اي بابا اينا مگه ملاكه
ولي خوب كه ببينيم متوجه ميشيم اينام ملاكن
بايد عمري كنار اون شخص زندگي كنه و از بوي دهن و يا بدنش رنج ببره
اگه ندوني شخصي كه ميخواي باهاش ازدواج كني ميتونه برات ارامش جنسي بياره يا نه ازدواج يه ريسك بزرگه و بس
اموزش هاي جنسي كه تو ايران كولاكه
عملا هر نوع شناختي از اندام جنسي در ايران به واسطه اموزش صحيح نا ممكنه
اين نوع نگرش ها و اين نوع افكار رو به زواله و با پيشرفت ها و ازاد انديشي ها دارن كم كم ميرن تو زير زمين
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نارضايتي جنسي يكي از مهم‌ترين دلايل طلاق
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1