براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortal*مكتبة الصورأحدث الصورورودثبت نام

اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس

رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2
نويسندهپيام
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

تعداد پستها : 421
اعتبار : 78
Registration date : 2008-11-16

اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Empty
پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالثلاثاء ديسمبر 02, 2008 7:34 am

هزينه‌هاي باشگاه پرسپوليس در سال جاري 4 ميليارد تومان اعلام شد

روزهاي گذشته اعلام شد باشگاه پرسپوليس مبلغي بيش از 7 ميليارد تومان جهت هزينه هاي جاري خود خرج كرده است؛ اما داريوش مصطفوي اعلام كرد باشگاه در سال جاري 4 ميليارد تومان هزينه كرده است.

* اختلاف 70 هزار دلاري پرسپوليس با قطبي
باشگاه پرسپوليس از افشين قطبي درخواست كرده است 280 هزار دلار از مبلغ دريافتي اش را به باشگاه پرسپوليس برگرداند؛ اما افشين قطبي با پس دادن210 هزار دلار آن موافقت كرده است.
قرار است جلسه اي تا دو روز آينده در اين خصوص برگزار و در مورد اين اختلاف 70 هزار دلاري تصميم گيري شود.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالأربعاء ديسمبر 03, 2008 10:51 am

آخرین تمرین پرسپولیس در زمین حریف برگزار شد

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی قبل از مصاف با راه آهن را در زمین شماره یک ورزشگاه حریف برگزار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرين سرخپوشان از ساعت 12:35 دقيقه در زمين شماره يك ورزشگاه راه‌آهن پيگيري شد.

در اين تمرين، بازيكنان به گرم‌ كردن، استارت‌هاي كوتاه و بلند، حركت روي موانع، آقا وسط پرداختند. سپس، به دو گروه تقسيم شدند كه بازيكنان اصلي زير نظر پيرواني و بازيكنان ذخيره زير نظر عابدزاده به سانتر از جناحين و ضربه به سمت دروازه پرداختند.

گفتنی است؛ مهدي واعظي زير نظر دکتر زرينه به صورت اختصاصي تمرين كرد.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالخميس ديسمبر 04, 2008 5:58 am

تركيب احتمالي پرسپوليس براي ديدار با راه‌آهن مشخص شد

تركيب احتمالي تيم فوتبال پرسپوليس تهران براي بازي فردا مقابل راه‌آهن مشخص شد.

افشين پيرواني سرمربي پرسپوليس پس از تمرين امروز در ورزشگاه راه‌آهن تركيب احتمالي براي ديدار فردا مقابل راه‌آهن را برگزيد.
در اين تركيب عليرضا حقيقي، مجتبي شيري، رحمان رضايي، سپهر حيدري، عليرضا محمد، ايوان پتروويچ، كريم باقري، علي كريمي، پژمان نوري، ابراهيم توره و عليرضا نيكبخت واحدي حضور دارند.
در صورتي كه عليرضا حقيقي به دليل مصدوميت به بازي فردا نرسد، الياسي جايگزين او مي‌شود.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالخميس ديسمبر 04, 2008 5:59 am

مصطفوي: بدون‌توجه به شايعات به كار در پرسپوليس ادامه مي‌دهم

مدير عامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: بدون توجه به شايعات از جمله كنار رفتن و آمدن انصاري فرد، به كار خود به عنوان مديرعامل ادامه مي دهم. داريوش مصطفوي اظهار داشت: انصاري فرد مديري قوي است؛ اما در خصوص حضور وي در پرسپوليس و كنار رفتن من چيزي نشنيده ام و به كار خود به عنوان مديرعامل باشگاه ادامه مي دهم. وي در مورد ديدار با ‌راه‌آهن تصريح كرد: حريف ما تيم خوب و يكدستي است كه از مربي مجربي به اسم ياوري بهره مي برد. آنها قصد دارند با سيستم 3-6-1 پرسپوليس را متوقف كنند و بايد برابر اين برنامه و نقشه آنها واكنش خوبي نشان دهيم. مصطفوي ادامه داد: بازيكنان پرسپوليس در بازي فردا بايد درك موقعيت داشته باشند و با توجه تمرينات و رفاقتي كه در هفته‌هاي گذشته از خود نشان دادند به نتيجه دلخواه برسند.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالخميس ديسمبر 04, 2008 5:59 am

سعيدلو: به احتمال فراوان به پرسپوليس بازمي‌گردم

معاون اجرايي رئيس جمهوري گفت:‌ به احتمال زياد براي كمك به پرسپوليس به اين باشگاه باز مي گردم. علي سعيدلو اظهار داشت: در مدتي كه از پرسپوليس دور بودم، نتايج اين تيم را دنبال مي‌كردم و همواره پيگر وضعيت اين تيم بودم. با محمد علي‌آبادي مذاكراتي انجام دادم تا اين تيم را هرچه سريعتر به شرايط آرماني برسد چون نماينده ايران در آسيا است. رئيس سابق هيئت مديره باشگاه پرسپوليس افزود: در خصوص حضور من به عنوان رئيس مجمع باشگاه صحبت شده است؛ ولي فعلا بايد صبر كرد تا با توجه به رفتن قطبي اوضاع آرام شود؛ اما به احتمال فراوان براي كمك به پرسپوليس باز خواهم گشت. وي در پايان خاطرنشان كرد: رفتن قطبي مشكلاتي را ايجاد كرد؛ اما در حال حاضر شرايط تيم خوب و اميدواركننده است.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالخميس ديسمبر 04, 2008 6:01 am

نوري : راه آهن به فكر ضد فوتبال نيست

هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: راه‌آهن به دليل شرايط بدي كه در جدول ليگ برتر دارد، هيچ وقت به فكر ضد فوتبال نيست و همين موضوع باعث مي شود كه بازي بسيار زيبايي را هر دو تيم به نمايش بگذارند. پژمان نوري عنوان كرد: بازي بسيار دشواري را مقابل تيم راه آهن در پيش داريم چون سرمربي اين تيم استاد بازي با تيم هاي بزرگ هست و هميشه در چنين ديدار هاي موفق بوده است. راه آهن با توجه به اينكه به 3 امتياز اين بازي احتياج دارد كاملا تهاجمي به ميدان مي آيد و البته اين موضوع به نفع ما هم هست چرا كه بيشتر مي توانيم حمله كنيم و قطعا بازي بسيار تهاجمي مي شود. اميدوارم كه در اين بازي از من در خط هافبك بازي گرفته شود، چون اين موضوع بيشتر از اينكه به نفع من باشد به نفع تيم است و بيشتر به كمك تيم مي‌آيم.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالخميس ديسمبر 04, 2008 6:01 am

حاج باقر: مبلغ درخواستي پرسپوليس مورد تاييد ما نيست

مدير برنامه هاي افشين قطبي گفت: هنوز روي مبلغي كه بايد توسط قطبي به پرسپوليس برگردانده شود بحث داريم و به توافق نرسيده‌ايم. مهدي حاج باقر عنوان كرد: هنوز براي اينكه افشين قطبي چقدر پول بايد به باشگاه پرسپوليس برگرداند جهت داديم چون اعتقاد داريم 280 هزار دلار رقم درستي نيست. وي ادامه داد: باشگاه پرسپوليس اين رقم را به ازاي بازي‌هايي كه قطبي در پرسپوليس بوده حساب مي‌كند اما بايد اين مبلغ را از روي زمان حضور وي در پرسپوليس حساب كرد. مدیر برنامه قطبي خاطر نشان كرد: در حال مذاكره با مسئولان پرسپوليس هستيم تا هر چه زودتر به يك توافق نهايي دست پيدا كنيم واين ماجرا به طور كلي به اتمام برسد. ما هم دوست داريم اين مشكل هر چه سريعتر به پايان برسد چون به نفع خودمان است ولي حاضر نيستم براي تمام شدن ماجرا هر قيمتي را قبول كنيم.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

شیری: برخی ها در پرسپولیس شیطنت می کنند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: با ثباتی که پرسپولیس به آن رسیده برای شکست راه آهن آماده ایم. مجتبی شیری اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم. راه آهن از جمله تیم هایی است که فوتبال را به خوبی بازی می کنند ولی تیم ما هم برای حضور در جمع مدعیان عنوان قهرمانی باید 3 امتیاز این بازی را کسب کند. وی تصریح کرد:بعد از نتایج خوبی که با پیروانی در دیدارهای قبل گرفتیم از هر لحاظ برای بازی مقابل شاگردان یاوری با تجربه انگیزه لازم را داریم. شیری در خصوص تیم راه آهن گفت:تیم منسجمی است که یاوری با آمدنش به این تیم برغم داشتن مهره های جوان نظم خاصی به تمام خطوط داده است. وی با تاکید بر اینکه اگر برخی شیطنت ها اجازه دهند با پیروانی موفق می شویم.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالخميس ديسمبر 04, 2008 6:02 am

پتروويچ: پيرواني مربي كاربلدي نشان داده است

ايوان پتروويچ قطعا يكي از نفرات تاثير گذار پرپوليس در اين فصل بوده كه البته هر از گاهي با مصدوميت مواجه شده و از تركيب اين تيم دور مانده است. پترويچ اينروزها در شرايط ايده آلي قرار دارد و اين نكته اي است كه خودش هم به آن اعتراف ميكند. پترويچ البته از قطبي و اوضاع و احوال فعلي پرسپوليس هم حرف ميزند و اين بين افشين قطبي را هم از قلم نمي اندازد.« قطبي يك مربي با شخصيت و بزرگ بود اما به هر حال شرايطي پيش آمد كه او از پرسپوليس رفت و من هم به عنوان يك بازيكن بيش از اين نمي توانم درباره او صحبت كنم. مساله اينجاست كه بعد از همه اين اتفاقات پرسپوليس به آرامش رسيده و در لين چند هفته نتاي خوبي گرفته است.» پتروويچ همانطور كه پيشتر اشاره ش از ميزان آمادگي خود ابراز رضايت ميكند.« الان در شرايط خوبي هستم و در اوج آمادگي قرار دارم.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالخميس ديسمبر 04, 2008 6:02 am

700ميليون از جيب سرخ‌ها پريد / 250هزار دلار، بدهي قطبي

حالا كه افشين قطبي از پرسپوليس رفته، واژه‌ها هم بايد تغيير كند. به عنوان مثال داريوش مصطفوي كه همين چند ماه پيش بازگرداندن قطبي را اولين گام مديريتي خود در پرسپوليس مي‌دانست، حالا مي‌گويد: «نه آوردن قطبي كار من بود و نه رفتن او. ما هيات مديره خوبي داريم كه همه اتفاقات با نظر آنها مي‌افتد...»
اين حرف مديرعامل را نمي‌دانيم چگونه تعبير كنيم. آيا حالا كه بحث رقم بالاي قرارداد افشين قطبي مطرح شده است ، مصطفوي هيات مديره را جلو انداخته يا واقعا تصميم‌گيرنده اصلي در پرسپوليس، همين هيات مديره است و مصطفوي فقط يك پست تشريفاتي در باشگاه دارد؟‌ از شواهد و قرائن اين‌گونه برمي‌آيد كه مورد اول بيشتر به واقعيت نزديك باشد.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالأحد ديسمبر 07, 2008 11:05 am

تمرين پرسپوليس در حضور ادموند بزيك برگزار شد

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيش از ظهر امروز در زمين شماره 2 ورزشگاه راه آهن برگزار شد. تمرين از ساعت 11:30 آغاز شد و بازيكنان به گرم كردن، تمرينات سرعتي، آقا وسط، حمله به دفاع، سانتر از جناحين و ضربه به سمت دروازه پرداختند.
* سپهر حيدري و مسعود زارعي در تمرينات گروهي شركت كردند.
* احمدرضا عابدزاده به بازيكناني كه بي‌انگيزه بودند هشدار جدي داد كه با تمام قوا به تمرين بپردازد.
* افشين پيرواني تمرينات ويژه‌اي را براي مهاجمان درنظر گرفت.
* ادموند بزيك مهاجم سابق پرسپوليس با حضور در محل تمرين، دقايقي با محمود خوردبين و بازيكنان پرسپوليس به گفت و گو پرداخت.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالأحد ديسمبر 07, 2008 11:07 am

بازگشت علوي به پرسپوليس منتفي شد

محمد علوي كه پس از نيمكت نشيني در پرسپوليس به پاس همدان منتقل شد، براي بازگشت دوباره به تهران با مديرعامل باشگاه همداني مذاكره كرد.
پس از گفت و گوي دو ساعته علوي با اوليايي، طرفين براي بازگشت اين بازيكن به پرسپوليس به توافق نرسيدند.
علوي از 2 روز ديگر در تمرينات پاس شركت مي‌كند و از نيم فصل دوم نيز براي اين تيم به ميدان خواهد رفت.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالأحد ديسمبر 07, 2008 11:08 am

نوري: به خاطر نيمكت‌نشيني از پرسپوليس جدا مي‌شوم

هافبك تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: جنبه نيمكت نشيني ندارم و ترجيح مي دهم از تيم جدا شوم. پژمان نوري اظهار داشت: در بازي مقابل صنايع طلايي و پيكان جزو بهترين هاي زمين بودم و فكر مي‌كنم نمره قبولي گرفته باشم، چون بازيكني نيستم كه حتي براي يك دقيقه حضور در زمين برنامه نداشته باشم.
وي افزود: با عشق و علاقه به پرسپوليس آمدم و به خيلي از مسائل پشت كردم. نمي گويم تافته جدا بافته هستم؛ اما همواره براي موفقيت تيم تلاش كرده و براي قهرماني پرسپوليس در فصل گذشته از جان مايه گذاشتم. هافبك شمالي پرسپوليس كه در بازي مقابل راه آهن نيمكت نشين شد، ادامه داد: كادر فني معتقد است بايد نيكمت نشين باشم و به آن احترام مي‌گذارم. هر مربي سليقه خودش را دارد؛ ولي نمي توانم 90 دقيقه نيكمت نشين باشم و احساس مي كنم ديگر جايي در پرسپوليس ندارم.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالأحد ديسمبر 07, 2008 11:10 am

آتسو: نيم فصل از پرسپوليس جدا نمي‌شوم

آتسو: نيم فصل از پرسپوليس جدا نمي‌شوم مدافع تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: براي رسيدن به تركيب اصلي تلاش مي‌كنم و قرار نيست نيم فصل از تيم جدا ‌شوم. فرانك آتسو اظهار داشت: شايد نيمكت نشيني براي هر بازيكني عذاب آور باشد؛ اما اين مسئله مي‌تواند باعث ايجاد انگيزه بيشتر در هر بازيكن براي بازگشت به تركيب شود.
وي افزود: براي رسيدن به تركيب اصلي تمام تلاشم را به كار مي گيرم و به هيچ عنوان قصد ندارم در نيم فصل از پرسپوليس ندارم.
مدافع توگويي تاكيد كرد: با افشين پيرواني تعامل خوبي دارم. او بارها با من صحبت كرده است و مي‌دانم اگر دوباره به من فرصت دهد جواب اعتمادش را مي‌دهم.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالأحد ديسمبر 07, 2008 11:11 am

فرشيد كريمي از تيم داماش گيلان اخراج شد

دروازه‌بان دوم داماش گيلان به دليل اختلاف نظر درمورد مسائل مالي با مديريت اين باشگاه از تركيب تيم كنار گذاشته شد.
دروازه‌بان سابق پرسپولیس هفته گذشته و پيش از ديدار با پاس همدان به همراه ساير بازيكنان اين تيم جهت گرفتن بخشي از مبلغ قرارداد خود به دفتر باشگاه داماش در رشت مراجعه كرد و مانند ساير بازيكنان چكي از عابديني دريافت و در اعتراص به اين موضوع خواستار پرداخت نقدي مطالباتش شد كه با جواب منفي امير عابديني روبرور شد و بدون هماهنگي اقدام به ترك باشگاه كرد. فرشيد كريمي روز بعد به تمرينات داماش گيلان آمد و در شرايطي كه با تعويض لباس آماده حضور در تمرين بود با دستور اميرعابديني به حميد سجادي مربي دروازه بان هاي داماش اجازه تمرين نيافت و مجبور به ترك اين تيم شد.
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

پستعنوان: رد: اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس   اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس - صفحة 2 Emptyالأحد ديسمبر 07, 2008 11:12 am

حقيقي: نمي‌دانم چرا بايد به كميته انضباطي بروم

دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: دنبال حاشيه‌سازي نيستم؛ اما نمي‌دانم چرا بايد به كميته انضباطي بروم. عليرضا حقيقي اظهار داشت: خوشحالم كه در يك بازي حساس موفق شدم دروازه پرسپوليس را بسته نگه دارم. راه‌آهن در خط حمله، بسيار سخت‌كوش بود و اين مورد از آمار گلزني آنها در ليگ برتر مشخص شده بود. وي افزود: كادر فني از عملكرد من رضايت دارد. برايم مهم همين مورد است؛ ولي مطمئن باشيد در بازي بعدي نيز قصد دارم دروازه را بسته نگه دارم. حقيقي عنوان كرد: دنبال حاشيه‌سازي نيستم؛ اما نمي‌دانم چرا بايد به كميته انضباطي بروم و در مورد چه موردي صحبت كنم. البته تابع نظرات فدراسيون هستم و در اين خصوص مشكلي ندارم.

اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 2 از 2رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2
 مواضيع مماثلة
-
» کارتون «پرسپولیس ۲» بر روی اینترنت + لینک دانلود
» اخبار و حواشی لیگ برتر هفته هفدهم(استقلال و پیام خراسان)
» اخبار ایران به تاریخ (87/8/25)
» اخبار ایران به تاریخ (87/8/26)
» اخبار ایران به تاریخ (87/8/27)