براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortal*مكتبة الصورأحدث الصورورودثبت نام

شوخي با كاربران و مديران آتنا

+8
hosseinpurbabag
hyrcania
کویر
آریا
mehrdad_katalon
YOUnos
W124
behrouz
12 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية
نويسندهپيام
mehrdad_katalon
moderator
mehrdad_katalon

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Empty
پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 09, 2009 7:43 am

Mohammad ragu چه معنی میتونه داشته باشه

ممد هندی

مسئول فنی
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
behrouz
moderator
behrouz

تعداد پستها : 87
آدرس پستي : hasansima@yahoo.com
اعتبار : 1
Registration date : 2008-10-01

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 09, 2009 3:21 pm

hosseinpurbabag نوشته است:
اخي
اقا من اين مدت اصلا دل و دماغ حسابي ندارم
يكي يه شوخي با من كنه يكم دلم واش شه
نازي خودم

شوخي با حسين جان:
حسين جان موقع جواب دادن به اراجيف سلطان رضا و ميلاد آنقدر مطلب مي نويسد كه حوصله آدم از خواندن اونهمه مطلب سر ميره.
يكبار تصميم گرفتم كه تمام مطالب حسين جان را تا آخر بخوانم. در پايان اسم خودم هم يادم رفت!!!

(حسين جان خلاصه تر بنويس تا حوصله كاربرا سر نره...)
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 09, 2009 3:25 pm

شاهین121 نوشته است:
شوخی با بهروز

بهروز میگه 15 سال امریکا بوده خوش گذرونده جوون مونده چون ابجو
زیاد میخورده و پنج شنبه و جمعه ها هم که تعطیل بوده با رفیقاش
میرفته میگشته برا همین صداش مثل 18 ساله ها میمونه حتمن
خودشم باید دیدنی باشه.

شاهين جان:
حكومت كه عوض شد، فتوكپي شناسنامه و عكسم را برايت خواهم فرستاد.

شوخي با شاهين جان:
شاهين جان طرفدار سر سخت وبلاگ بهروز است و مرتب در وبلاگ بهروز كامنت هايي در طرفداري از محتواي وبلاگ بهروز قرار مي دهد!!!
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 09, 2009 4:32 pm

شوخي با آتنا:
فروم آتنا بعلت داشتن بيشترين بازديد در بين فرومهاي ايراني، برنده سيمرغ بلورين شد!!!
وزير ارشاد، دكتر صفار هرندي، در مراسمي با شكوه اين سيمرغ بلورين را به موسس فروم آتنا (جناب Mohammad Ragu) اهدا كرد.
Mohammad Ragu كه با پاپيون زده بود، دليل اصلي موفقيت فروم آتنا را فعاليت زياد كاربران آن دانست!!!
W124
moderator
W124

تعداد پستها : 203
اعتبار : 30

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 09, 2009 5:40 pm

mehrdad_katalon نوشته است:

ممد هندی

مسئول فنی

داداشش Ragu دو قسمته: Ra و Gu كه هر قسمت دو حرف اول يك كلمه اي هستند! هندم كجا بود آخه!
https://athena.forumfa.net
آریا
کاربر آتنا
کاربر آتنا
آریا

تعداد پستها : 32
اعتبار : 0
Registration date : 2009-01-02

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 09, 2009 10:14 pm

شوخی با یونس
بالاخره دلیل نرفتن یونس به بانک برای سئوال شماره حساب مشخص شد
دلیلش این بود که ملغ حسابش زیر 10000 تومن بود بنابراین تصمیم گرفت
حساب جدید باز کنه که فردا معلوم میشه راستی مبلغش هم ذکر خواهد کرد
mehrdad_katalon
moderator
mehrdad_katalon

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالسبت يناير 10, 2009 8:30 am

Mohammad Ragu نوشته است:
mehrdad_katalon نوشته است:

ممد هندی

مسئول فنی

داداشش Ragu دو قسمته: Ra و Gu كه هر قسمت دو حرف اول يك كلمه اي هستند! هندم كجا بود آخه!
اون کسی که میاد ایدیتو میخونه نمیاد بگه که این دو حرف جدا از این دو حرفه و اینا
مخفف یه اسمه
میاد میگه
هه این یارو هندیه از هند خوشش میاد
کویر
moderator
کویر

تعداد پستها : 239
اعتبار : 67
Registration date : 2008-10-03

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالسبت يناير 10, 2009 9:35 am

با اینکه ایجاد این سرنگار (تاپیک) از طرف بهروز خان به فضای بی روح این انجمن مقداری تازگی بخشید ولی از شوخی های بهروز با شاهین و بالعکس بوی خون به مشام می رسه ، امیداوارم ظرفیتها و حد و مرزی که برخی از ما برای خودمان قائل شدیم تاب و تحمل ادامه شوخی ها را داشته باشد .
در ضمن با خوش آمد گویی به نیمای عزیز و با آرزوی رفع مشکلات روحی و ارزوی کامیابی ، حضور و پیوند دوباره ات را به آتنا تبریک عرض میکنم.
hyrcania
moderator
hyrcania

تعداد پستها : 77
اعتبار : 6
Registration date : 2008-10-03

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالسبت يناير 10, 2009 4:14 pm

کویر نوشته است:
با اینکه ایجاد این سرنگار (تاپیک) از طرف بهروز خان به فضای بی روح این انجمن مقداری تازگی بخشید ولی از شوخی های بهروز با شاهین و بالعکس بوی خون به مشام می رسه ، امیداوارم ظرفیتها و حد و مرزی که برخی از ما برای خودمان قائل شدیم تاب و تحمل ادامه شوخی ها را داشته باشد .
در ضمن با خوش آمد گویی به نیمای عزیز و با آرزوی رفع مشکلات روحی و ارزوی کامیابی ، حضور و پیوند دوباره ات را به آتنا تبریک عرض میکنم.

منهم با تمام گفته هاى شماى عزيز كاملا موافقم، ولى در كل بايد به خودمون تلقين كنيم كه راجع به همديگه زود قضاوت نكنيم و به همديگه وقت بديم و كلا از شوخى يك نفر زود ناراحت نشيم، در عين حالى كه طرف مقابل هم مراعات بكنه.....خلاصه اينكه خراب كردن يك دوستى يا رابطه ميتونه خيلى اسونتر از درست كردنش باشه.
anastasia
moderator
anastasia

تعداد پستها : 49

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالسبت يناير 10, 2009 6:54 pm

همين امروز رامك به من زنگ زد و گفت كه از بهروز دعوت كنم با اون و ويليام وردزورث برن آيس پك بخورن.
در ضمن گفت كه بابت اين همه اخراج از بهروز معذرت خواسته است و گفته كه به تلافي بهروز ميتونه امروز اونو اخراج كنه.
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالسبت يناير 10, 2009 7:02 pm

شوخي با نيما جان:

تاپيك خداحافظي نيما جان از آيتي ست
زمان: 2 ماه پيش: بدينوسيله من نيما بدليل عملكرد بد مديران از آيتي ست خداحافظي ميكنم.
زمان: 1 ماه پيش: من بعلت امتحاناتم از آيتي ست خداحافظي ميكنم.
زمان: هم اكنون: من به علت فعاليت تمام وقت در آتنا از آيتي ست خداحافظي مي كنم.
زمان: 1 ماه آينده: اصلا من همينجوري از آيتي ست خداحافظي مي كنم.
زمان: 80 سال آينده: نيما جان در مراسم خاكسپاري سهراب خان اعلام كرد كه تصميم دارد از آيتي ست خداحافظي كند.
زمان: 100 سال آينده: در وصيت نامه نيما جان چنين آمده است. بدينوسيله من نيما از تمام كاربران آيتي ست كه مرتب تاپيك هاي خداحافظي مرا در اين 100 سال مي خوانند تشكر مي كنم. حيف كه عزراييل به سراغم آمد، وگرنه باز برايتان تاپيك خداحافظي از آيتي ست مي زدم.
YOUnos
moderator
YOUnos

تعداد پستها : 83
Registration date : 2008-11-19

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالسبت يناير 10, 2009 7:53 pm

بهروز جون با من شوخی کن !!! بالاخره امروز تونستم حساب باز کنم!!!
hosseinpurbabag
moderator
hosseinpurbabag

تعداد پستها : 22
Registration date : 2008-09-29

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالأحد يناير 11, 2009 8:50 am

مام يه شوخي كنيم
اي دي حسن اواتور باطبي اسم اي دي ايتي ست شتر قير ................نام بهروز نام اصلي؟؟؟؟؟؟؟
مرد هزار چهره
سن نا معلوم
هويت نا معلوم
هدف نا مشخص
تفكر نا معلوم
.........................
10 سال بعد
امروز مشخص شد كه بهروز حاصل همكاري تيمي مشترك از 5 نفر بوده و اصلا شخصي به اين نام وجود نداشته
اونها در پي اهدافي مشترك بودند ولي كم كم به دليل اختلافات داخلي شخصيت بهروز دچار تزلزل شده و امروز رسما اعلام شده كه بهروز از اين پس وجود نخواهد داشت و اين پنج تن به تمام حقايق اعتراف كردند
داستان بهروز در كتاب خاطرات شاهين عزيز به نام انكه خود چند تن بود و اخر هم هيچ كس نبود ثبت شده است
دكتر سعيد كه امسال دهمين سال از سالروز خروج او از ايران براي كمك به مرم غزه ميگذرد سر انجام اعتراف كرد كه پس از ديدن مصر و رفتن به اهرام ثلاثه به خداي موسي ايمان اورده و سپس به عنوان مسلماني نا مسلمان كه يهوديت را برگزيد وارد اسراييل شده و هيچ گروگان گيري و يا زوري در بردن او در كار نبوده
اين خبر كه پس از سكوت ده ساله دكتر سعيد در قبال داستان هاي مطرح شده در اين باره منتشر ميشود پس از مصاحبه ايشان با خبرنگار شبكه بي بي سي بازتاب وسيعي در داخل و خارج ايران داشته است
اما يونس قهرمان اواتور پرورش اندام كه دو سال پيش رسما اولين كتاب خود با نام اين اسلام نفهم را چاپ كرده و به شهرتي جهاني دست يافته بود امسال قصد دارد تا كتاب دومش نقدي بر كاريزماي سلطان رضا ان يار بي وفا را چاپ گرداند
ناشر ايشان اظهار اميد كرده اين كتاب با ركورد فروض هري پاتر 7 برابري كند
محمد راگو كه بعد ها مشخص شده هندي نبوده و اصلا كلا محمد نبوده كه حالا هندي باشد هم اكنون نيز در تحجر به سر ميبرد
ايشان با علاقه شديدي كه به نادال شخصي كه سه سال در سطح اول تنيس جهان مطرح بوده شناخته ميشده و پس ار افشاي دوپينگ هاي نادال و همچنين اعلام رسمي وي مبني بر همجنس باز بودن به شدت از اين شخص متنفر شده و قصد خودكشي داشته است
ايشان هم اكنون در رشته پينگ پونگ مشغول به فعاليت ميباشد
اما سر انجام حسين پورباباگ... كه روزگاري براي كل كل هايش با سلطان رضا ها شهره شده بود امروز وارد كشور شد
ايشان پس از كش و قوس هاي فراوان كه براي خروجش از كشور ايجاد گرديده بود امروز با پرواز ساعت 5 صبح وارد خاك ايران شد
شنيده ها حاكي از ان است كه مير قشمي و زمستان براي ديدن يار قديمي مدت ها در فرودگاه انتظار ميكشديدند
همچنين نيما كه موفق به اخذ دكتراي سازه خويش گرديده و هم اكنون داراي نفوذ زيادي در جمع اساتيد داخلي انهم به علت نوع خاص ادبيات خويش است رسما اعلام كرده كه دوباره گروه خرد گرايان را كه سر منشا تحولات عميقي در ايران ده سال پيش بوده براي بار ديگر گرد هم خواهد اورد تا اين بار انقلابي عظيم تر به پا كنند
تحركات چند روز اخير حسين سعيد نيما محمد يونس و ساير اعضاي گروه نشان ميدهد به نوعي دوباره گروه در حال شكل گرفتن است و از هم اكنون خيل عظيم مشتاقان و پيروان انان بي صبرانه منتظر ميباشند
ساير اخبار متعاقبا اعلام خواهد شد
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالأحد يناير 11, 2009 12:55 pm

شوخي با مهرداد جان:
همانطور كه مي دانيد مهرداد جان به موزيك Heavy Metal علاقه زيادي دارد. يكي از گروه هاي موزيك Heavy Metal بعد از اجراي كنسرتش گيتار خود را روي سن شكست. مهرداد جان هم به طبعيت از اين گروه بعد از استفاده از كامپيوترش، كيبوردش را مي شكند!
mrbarca
moderator
mrbarca

تعداد پستها : 109
اعتبار : 4

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالأحد يناير 11, 2009 4:53 pm

بهروز عزیز ، بخدا اینقدر خندیدم ، اخه بی مرام من که تو ایتی ست دیگه پستی نزدم بعد خدافظی

حسین تو هم خوب اینده رو پیش بینی می کنی ، اما اگه پیش بینیت درست باشه و من بشم استاد دانشگاه مطمئن باش یا اخوندی شدم یا خفه ، چون استادایی که من میبینم دقیقا اینجورین

ولی من جایزه جدیترین و واقعی ترین شوخی رو میدم به بهروز ، برای حدس درستش در مورد مهرداد ، همشهریان مهرداد همگی شدن وارد کننده کیبورد چون همه میدونن مهرداد اعصاب معصاب نداره و هر دفعه نیازمند یه کیبورد جدیده
mehrdad_katalon
moderator
mehrdad_katalon

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالأحد يناير 11, 2009 5:58 pm

بی مراما چی کار گیتار زدن من دارید
من فقط یه چند بار طی بالا و پایین پریدن و هد بنگ زدن به دیوار خوردم که دیوار اینطوری شد
شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Ws9gmzh7rsbk3v4tfami

وگرنه با کیبورد کاری ندارم
کیبوردم سالمه فقط بعضی از نقاط خونه اینطوری شده
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالأحد يناير 11, 2009 6:20 pm

شوخي با نرم افزار فروم آتنا:

نرم افزار فروم آتنا مانند vBulletin چنان پيشرفته است كه عكسي را كه مهرداد جان در پست بالايي قرار داده بطور اتوماتيك Resize مي كند تا كاربران مجبور نباشند با يك صفحه در هم مواجه شوند.

حالا خدا را شكر مهردادجان فقط عكس يك ديوار را گذاشته است. اگر عكس كل خانه اش را مي گذاشت نرم افزار فروم آتنا استعفا مي داد و فرار مي كرد.....
W124
moderator
W124

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالإثنين يناير 12, 2009 7:13 am

اينم از ريسايزر بهروز جان! كشتي ما رو با اين VB ت! با رايت كليك كردن روي عكس و زدن ويو ايميج، عكس رو با سايز واقعيش ميتونيد ببينيد!

مهرداد باز مديريت فني منو مسخره كن! LOL
mehrdad_katalon
moderator
mehrdad_katalon

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالإثنين يناير 12, 2009 9:45 am

ممد مدیر فنی سایت شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 480832 شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 481162
Biganeh
moderator

تعداد پستها : 598
اعتبار : 183

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالأربعاء يناير 14, 2009 5:02 pm

ظاهرن حکایت شماره حساب یونس حکایت اب لوله کشیه رحمت اباده
YOUnos
moderator
YOUnos

تعداد پستها : 83
Registration date : 2008-11-19

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالخميس يناير 15, 2009 8:28 pm

بالاخره بعد از روزها یک حساب با نام جعلی در بانک زدم بخاطر این بود که شماره حساب را دیر می دهم فردا صبح شماره حساب به همه ارسال میشه

با سپاس یونس (بدنساز) Very Happy
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 16, 2009 6:34 am

Mohammad Ragu بعنوان رييس فرهنگستان زبان پارسي انتخاب شد.

ايشان بعد از تصدي اين مقام، كلمات بيگانه و مجعول پارسي را از فرهنگستان يوناني و رومي حذف كرد.
نمونه فعاليت هاي مفيد ايشان به قرار زير است:

- تغيير نام انجمن خردگرايان به "آتنا"
- تغيير نام رستم به هركول
- تغيير نام كوروش كبير به جوليوس سزار
- تغيير نام شاه به امپراطور
- تغيير نام حسين رضازاده به هركول 2
- تغيير الفباي پارسي به ΩΣθβ
W124
moderator
W124

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 16, 2009 1:52 pm

آخه چرا اونوقت؟ Shocked cyclops
mehrdad_katalon
moderator
mehrdad_katalon

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 16, 2009 2:03 pm

درست میگه دیگه
تو عامل توطئه خارجی هستی
می خوای زبان پارسی رو به نابودی بکشی
یعنی چی athena
همش کار انگلیسه
W124
moderator
W124

پستعنوان: رد: شوخي با كاربران و مديران آتنا   شوخي با كاربران و مديران آتنا - صفحة 2 Emptyالجمعة يناير 16, 2009 2:10 pm

حالا يه برنامه تو بي بي سي پرژن ديده ها!

شوخي با كاربران و مديران آتنا
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 2 از 3رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-
» انتقادات و پیشنهادات شما در مورد سایت (آتنا)
» اصول و نكات نوشتن در آتنا (قبل از پست زدن حتما مطالعه كنيد)