براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortal*مكتبة الصورأحدث الصورورودثبت نام

ایمیل

2 مشترك
نويسندهپيام
Biganeh
moderator

تعداد پستها : 598
اعتبار : 183
Registration date : 2008-09-28

ایمیل Empty
پستعنوان: ایمیل   ایمیل Emptyالخميس يناير 08, 2009 12:37 pm

روزي مردي به سفر ميرود و به محض ورود به اتاق هتل ، متوجه ميشود که هتل به کامپيوتر مجهز است . تصميم ميگيرد به همسرش ايميل بزند . نامه را مينويسد اما در تايپ آدرس دچار اشتباه ميشود و بدون اينکه متوجه شود نامه را ميفرستد . در اين ضمن در گوشه اي ديگر از اين کره خاکي ، زني که تازه از مراسم خاکسپاري همسرش به خانه باز گشته بود با اين فکر که شايد تسليتي از دوستان يا آشنايان داشته باشه به سراغ کامپيوتر ميرود تا ايميل هاي خود را چک کند . اما پس از خواندن اولين نامه غش ميکند و بر زمين افتد . پسر او با هول و هراس به سمت اتاق مادرش ميرود و مادرش را نقش بر زمين ميبيند و در همان حال چشمش به صفحه مانيتور مي افتد:
گيرنده : همسر عزيزم
موضوع : من رسيدم
ميدونم که از گرفتن اين نامه حسابي غافلگير شدي . راستش انها اينجا کامپيوتر دارند و هر کس به اينجا مي آد ميتونه براي عزيزانش نامه بفرسته. من همين الان رسيدم و همه چيز را چک کردم . همه چيز براي ورود تو رو براهه . فردا ميبينمت . اميدوارم سفر تو هم مثل سفر من بي خطر باشه . وای چه قدر اينجا گرمه.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
hyrcania
moderator
hyrcania

تعداد پستها : 77
اعتبار : 6
Registration date : 2008-10-03

ایمیل Empty
پستعنوان: رد: ایمیل   ایمیل Emptyالخميس يناير 08, 2009 4:38 pm

باور كن اگر اينو به يكسى از بچه ها اونجا تو سايت ديگه بگى، باورت ميكنن، و روزى بعنوان اثبات حرفاشون بهت پس ميدن!!!
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ایمیل
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» آموزش وارد شدن به ایمیل یاهو