براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortal*مكتبة الصورأحدث الصورورودثبت نام

اطلاعیه شماره یک

2 مشترك
نويسندهپيام
Biganeh
moderator

تعداد پستها : 598
اعتبار : 183
Registration date : 2008-09-28

اطلاعیه شماره یک Empty
پستعنوان: اطلاعیه شماره یک   اطلاعیه شماره یک Emptyالأربعاء مارس 18, 2009 5:29 pm

باسمه تعالي
اطلاعيه شماره يك
انهدام تعدادی از شبکه های سازمان یافته ضد دینی و ضد فرهنگ و ارزشهای انقلاب اسلامی

به اطلاع ملت شريف و انقلابي ايران اسلامي می رساند، با عنایات خداوند متعال و توجهات خاصه حضرت وليعصر عجل الله فرجه و تلاش شبانه روزی نيروهاي اطلاعاتي سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تعدادی از شبکه های سازمان یافته ضد دینی و ضد "امنيت، فرهنگ و عفت عمومی" كه به زبان فارسی در اینترنت فعاليت مي كردند شناسایی و در یک سلسله عملیات پيچيده فنی-اطلاعاتی منهدم شدند.
بر اساس مستندات بدست آمده و اعترافات صریح عوامل اصلي شبكه هاکه مورد حمایت سرویس های امنیتی کشور های بیگانه قرار داشته اند، این افراد با طراحی و تشکیل شبکه های پيچيده و به قصد پیشبرد اهداف دشمن در قسمتی از پروژه براندازی نرم ، اقدام به راه اندازی تعدادي سایت ضد دینی، مستهجن و ضد انقلابی كرده و با ترفندهايي افراد فعال در اين عرصه را شناسايي و با برقراري ارتباط به پشتیبانی فنی و مالی، خط دهی و هدایت آنان مي پرداخته اند.
پيگيري پروژه هاي شومي با اهداف اهانت و تقدس زدایی از اعتقادات مذهبی، توهین به قرآن كريم و معصومینعليهم السلام، ترویج انواع انحرافات بسيار عميق اخلاقی فردي و خانوادگي، تبلیغ جهت فروش دختران ایرانی،شکستن حریم خصوصی افراد، فیلمبرداری مخفیانه و ترغیب کاربران ایرانی اینترنت به تولید محتوای مستهجن و ضد دینی از جمله فعاليت هاي اين شبكه هاي سازمان يافته بوده است كه بحمدالله با انجام عملیات رهگیری و شناسایی فنی و اطلاعاتی، عناصر اصلی و فعال در این شبکه ها که تعدادی از آن ها در خارج از کشور سکونت داشته اند، شناسایی، بازداشت و تحویل مقامات قضایی شدند.
اطلاعات تکمیلی در خصوص اهداف، نحوه فعالیت و افشای حمایت های صورت گرفته از این شبکه های سازمان یافته دراطلاعیه های بعدی و از طریق رسانه های عمومی به اطلاع ملت بيدار و نستوه ایران خواهد رسید.

وما النصر الا من عندا... العزیز
مرکز بررسی جرائم سازمان یافته
دایره جرائم سایبری
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
کویر
moderator
کویر

تعداد پستها : 239
اعتبار : 67
Registration date : 2008-10-03

اطلاعیه شماره یک Empty
پستعنوان: رد: اطلاعیه شماره یک   اطلاعیه شماره یک Emptyالجمعة مارس 20, 2009 10:28 am

شاهین جان از خبر سراسر مسرت بخشت ممنون
فقط دقیقا معلوم نشده که کلیه این افراد دستگیر شده اند یا تنها جهت ایجاد رعب و وحشت کاربران اینترنتی فقط جهت آگاهی در رسانه ها منتشر شده است.
ولی با همه این تفاصیل احتیاط شرط عقل است.
پیروز و کامیاب باشید.
Biganeh
moderator

اطلاعیه شماره یک Empty
پستعنوان: رد: اطلاعیه شماره یک   اطلاعیه شماره یک Emptyالجمعة مارس 20, 2009 12:15 pm

با سلام
کویر جان اگه تو خبر مضلین بخونی اسامی و عکساشون هم هست و اصلن در یک
شب تمام اون سایتها نابود شدند که این خودش نشون میده هک نشدن بلکه
از طریق مدیراشون نابود شدن .من اون کتابهای ایراهیم ویکتوری رو از سایت
اویزون ورداشته بودم یعنی شب قبلش ولی الان همه این سایتها به سایت گرداب سپاه یعنی اینجا لینک شده

http://gerdab.ir/

همه خبرها و به به و چه چه خواننده هاش اینجاست یه سر بزن
کویر
moderator
کویر

تعداد پستها : 239
اعتبار : 67
Registration date : 2008-10-03

اطلاعیه شماره یک Empty
پستعنوان: رد: اطلاعیه شماره یک   اطلاعیه شماره یک Emptyالسبت مارس 21, 2009 9:39 am

درست است شاهین جان
ولی من در جایی ندیدم که 90 سایت مورد دار را که مدیرانشان دستگیر شده اند را معرفی کنند شما از این 90 سایت یا تعدادی از انها خبر داری (منظورم سایتهای غیر پورنو می باشد)
در ضمن رفت و آمد مصطفی _ خان یکی از مدیران آیتی ست در آتنا در این چند وقت اخیر برای من بسیار جای سوال بود.
Biganeh
moderator

اطلاعیه شماره یک Empty
پستعنوان: رد: اطلاعیه شماره یک   اطلاعیه شماره یک Emptyالسبت مارس 21, 2009 2:40 pm

اینجوری که من فهمیدم اکثر دستگیر شده ها که اسامیشون هم هست از مدیران
و دست اندرکاران سایت اویزون بودند که در ایکس پرشیا و بقیه سایتهای اصلی پورنوی
ایرانی هم فعالیت داشتند و جالب اینکه به محض نابود شدن سایتها از فضای وب و درج خبر
انهدام اعترافاتشون هم داره در برنامه شوک شبکه سه پخش میشه و جالب اینکه
یکی از این اسامی متهمین که پدر کلیپ ایرانیه یعنی شهروز خان رو من 4 روز پیش
تو یکی از این سایتها دیده بودم حالا نمیدونم چه جوریه که تو یه شب گرفتنو بستنو اعتراف
هم کردند جل الخالق البته از بند 209 همه کاری بر میاد.یه جوکی هست میگن که مسابقه ای
بوده بین اطلاعات سه تا کشور مثلن امریکا انگلیس وایران قرار بوده درنیم ساعت یه خرگوش بیارن
اونا رفتن و بعد از نیم ساعت نتونستن ایرانیه میره بعد از نیم ساعت با یه خرس بر میگرده
بهش میگن مرد حسابی اینکه خرگوش نیست ایرانیه میگه این خرگوشه اگه فبول ندارین
از خودش بپرسید.

اطلاعیه شماره یک
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» اطلاعیه ستاد موسوی
» اطلاعیه بسیج درباره یک نامه
» اطلاعیه مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم
» بيانيه شماره 8 مهندس موسوي