براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد. 
الرئيسيةPortal*مكتبة الصورورودثبت نام

شاطر
 

 هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش

اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Biganeh
moderator
avatar

تعداد پستها : 598
اعتبار : 183
Registration date : 2008-09-28

هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش Empty
پستعنوان: هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش   هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش Emptyالإثنين مارس 30, 2009 9:02 am

در هفته های اخیر، روی یک سایت اینترنتی جزئیاتی از یک پروژه به ظاهر علمی، اما در خدمت اهداف نظامی و ویرانگر منتشر شده است. این پروژه "هارپ" نام دارد و اگر آنچه که درباره آن گفته و ادعا می شود واقعیت داشته باشد، برخی از رویدادهای هولناک و به ظاهر طبیعی سالهای اخیر، هدایت شده و عمدی بوده است و هارپ می رود تا جانشین بمباران اتمی در جنگ های منطقه ای شود. ما سعی کرده ایم، از مجموعه نوشته های منتشر شده پیرامون این پروژه که گاه به تخیلات هولناک بیشتر نزدیک است تا واقعیات خلاصه ای تهیه کرده و منتشر کنیم. برای این هدف، از نوشته ای که با نام "ثریا" درباره این پروژه منتشر شده استفاده کرده ایم.

هارپ یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقیق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زیر زمینی (با استفاده از امواج رادیویی ELF/ULF/VLF) تاسیس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگان" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پایه گذاری گردیده است.

لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفر (Atmosphere) قرار دارد. این لایه تشعشات خطرناک "ماورای بنفش" و "اکس ری" خورشید را جذب کرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمین جلوگیری می نماید و زندگی را بر روی کره زمین ممكن می كند. همچنین به دلیل محیط الکتریکی موجود در آیونوسفیر از این لایه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دلیلی دچار اختلال شود تاثیرات بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زیست را مختل می کند.سیستم هارپ به گونه ای طراحی شده که بر روی آیونوسفیر تاثیر مستقیم می گذارد. از نمونه های این تاثیرات قرمز و گداخته شدن و یا ذره بینی شدن لایه را میتوان نام برد.

این سیستم در حال حاضر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (١٨٠ برج آنتن آلومنیومی به ارتفاع ٥٠/٢٣متر) تشکیل و برروی زمینی وسیعی به مساحت ٢٣٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گردیده است.

این آنتن ها امواج مافوق کوتاه ELF/ULF/VLF را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آیونوسفیر و بازگشت به زمین قادر اند نه تنها به عمق دریا بروند، بلکه فراتر رفته و به اعماق زمین نیز وارد شوند. عملکرد آن مانند "رادیو ترموگرافی" (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژیست ها برای اکتشافات مخازن مختلف- شامل گاز و نفت- از آن استفاده می کنند.

وقتی یک موج کوتاه "رادیو ترموگرافی" به داخل زمین فرستاده میشود به لایه های مختلف برخورد کرده و آن لایه ها را به لرزه در می آورده و از لرزش صدایی با فرکانسی مخصوص تولید و به سطح زمین باز میگرداند. دراینصورت ژئولژیست ها از صدای بازگشت قادرند مخازن زیرزمین را شناسایی کنند. با این تفاوت که رادیو ترموگرافی سیستمی است که با قدرتی به کوچکی ٣٠ وات لایه های زیر زمینی را به لرزه درمی آورد و حال آنکه هارپ سیستم فوق العاده پیشرفته تری است که همان لایه های زمین را می تواند با استفاده از قدرتی برابر با یک میلیاردتاده میلیارد وات بلرزاند!

بدیهی است که هر اندازه قدرت امواج بیشتر شود, تاثیراتش بر روی آیونوسفیر و اثرات ذره بینی آن بالاتر می رود.

آیونوسفیر گداخته شده و مثل یک قلب شروع به تپش میکند و از این تپش ها، فرکانس های فوق کوتاه تولید شده که پس از اصابت به زمین به داخل آن نفوذ مینماید و زمین زلزله و خرابی تولید می کند. تکنولوژی هارپ "با ویژگی معادن یابی" برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و یک ترموگراف برای این کار کافیست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کرد.

این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله است.

امواج بازگشتی از آیونوسفیر، پس از ورود به عمق دریا میتوانند صدمات جانی برای موجودات دریایی، به خصوص نهنگ ها و دلفین ها بوجود آورد.

امواج آیونوسفیر، که با برخورد امواج هارپ تولید شده و سپس به زمین فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کیلومتری زمین نفوذ می نماید که پس از برخورد به لایه های مختلف زیر زمینی تولید صدا نموده و در پی آن ایجاد زلزله می نماید.

٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چین در سال ٢٠٠٨، واکنش گداختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده شد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست. فیلم کوتاهی از این گذاختگی را تماشا کنید.
http://www.zoodi.com/pages-misc/2008-vdo-bypage/China-Earthquake.html
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
Biganeh
moderator
avatar

تعداد پستها : 598
اعتبار : 183
Registration date : 2008-09-28

هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش Empty
پستعنوان: رد: هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش   هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش Emptyالإثنين مارس 30, 2009 9:07 am

ایجاد اختلال در جریان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپیوتر هواپیماهای مسافربری (مقاله ای از شرکت بوئینگ (Boeing) در این رابطه بخوانید)، جت های جنگنده، کشتی ها، زیر دریایی ها و غیره. ایجاد انفجار های عظیم زیر زمینی با قدرت بمب های اتمی و بدون تولید اشعه های رادیو اکتیو، ایجاد دیوارهای رادیویی ضد هواپیما و ضد موشک از جمله امکانات هارپ است.http://www.geocities.com/area51/Shadowlands/6583/project041.html

می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با این تکنولوژی جدید کاملا متروکه به شمار می آیند. "هارپ" می تواند با یک عملکرد کلیه کامپیوتر های یک هواپیما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا ساقط کند.

مثلا می خواهند به کشوری حمله کنند. در این صورت برای جلوگیری از مزاحمت احتمالی کشور همسایه برای آنها زمین لرزه ایجاد می کنند.

سیستم هارپ در سال ١٩٩٨ (١٣٧٧) تکمیل شد و این مصادف با سالیست که از آن به بعد زمین لرزه های سنگین – از جمله بم- در ایران روی داد.

چگونه اغلب زمین لرزه ها در چند سال اخیر در ایران در عمق ١٤ کیلومتر اتفاق افتاده اند؟ درحالیکه در دهه قبل عملا درصد زمین لرزه ها در این عمق یا صفر بودند و یا حد اکثر تا دو درصد.

در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت پی سی ورلد رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام "عادل کهن" (adelkohan) در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم که عینا نقل می کنم:

«من ساکن بندرلنگه هستم، شهری کوچک در کنار خلیج فارس. دو هفته قبل زلزله زیاد میومد که کمتر از 3 ریشتر بود. این زلزله ها تا دو هفته ادامه داشتند. در موقع زلزله بعضی از قسمت های دریا برای چند لحظه قرمز می شد و در این دو هفته ماهی ها می مردند و بعضی ها هم سوخته بودند. بعد از چند روز بوی بد (مثل بوی فاضلاب) از طرف دریا به سمت شهر اومد. در اخبار استان گفته بود که این به خاطر جلبک های سمی در دریا است (که من در این ٢٧ سالی که در بندرلنگه بودم جلبک سمی نشنیده بودم). بعد از این اعلام کرد که ماهی های بعضی مناطق استان را کسی مصرف نکند. من یک تکه از فیلم حادثه عجیب که در دریا رخ داده می گذارم و نگاه کنید.
من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه... برای تماشای این فیلم کوتاه به اینجا اشاره کنید. هنگام تماشا به قرمزی روی سطح آب دقت کنید.»

4shared.com/file/80567031/9c6fa63f/___.html
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
Biganeh
moderator
avatar

تعداد پستها : 598
اعتبار : 183
Registration date : 2008-09-28

هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش Empty
پستعنوان: رد: هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش   هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش Emptyالإثنين مارس 30, 2009 9:08 am

در سال ١٣٨٦ , ١٥٢ دلفین در خلیج فارس به طور غیر منتظره در دو نوبت به فاصله یک ماه مرده و به ساحل دریا کشیده شدند. دسته ی اول شامل ٧٩ دلفین و دسته دوم هم ٧٣ دلفین بود. این دلفین ها کاملا مشخص است که سوخته اند! اینکه "خودکشی" کرده اند، یا اینکه به خاطر "فعالیت های صیادی" مرده اند جوابگوی سوختگی بدن های آنها نیست!

به گزارش خبرگزاری آفتاب "علت مرگ ٧٣ دلفین دیگر که یک ماه پس از حادثه نخست رخ داد را نیز این کارشناسان بین‌الملللی در گزارش خود، ‘عوامل طبیعی’ اعلام کرده‌اند که در این گزارش هنوز عوامل طبیعی ناشناخته است و می‌تواند ‘شوک’ یا ‘استرس’ باشد که در نتیجه آن یکی از دلفین‌ها به سمت ساحل آمده و مابقی نیز به دنبال آن آمده‌اند یا یکی از آن‌ها برای شکار ماهی به سمت ساحل آمده و بقیه نیز آمده‌اند و در ساحل که شیب ملایمی دارد، گیر کرده‌اند." ٢/١٢/١٣٨٦

هارپ (HAARP) یک پروژه ایست که مسئولین اعلام کردند برای "بررسی و تحقیق" درباره لایه ی آیونوسفیر بر پا شده است. ولی در واقع این یک سلاح پیشرفته ی جنگی جدید است که کلیه ی اسلحه های قرن بیستم را فلج می کند.

هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است. لازم به یادآوریست که سیستم "هارپ" در کشورهای گرین لاند، نروژ، شوروی و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سیستم رادیویی هواپیما ها و نهایتا سقوط آنها استفاده میگرديد.

هدف من از جمع آوزی و نوشتن این مقاله سیاسی نبوده و قصد تکرار شعار های "مرگ بر آمریکا" را ندارم و صرفا به جهت ابراز نگرانی و نیز آگاهی به خوانندگان تهیه کرده ام.
پیک نت
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
mrbarca
moderator
mrbarca

تعداد پستها : 109
اعتبار : 4
Registration date : 2008-09-28

هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش Empty
پستعنوان: رد: هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش   هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش Emptyالأربعاء أبريل 01, 2009 4:50 pm

مطلب جالبی بود ممنون

_________________
تموم پنجره ها بسته شد!سیاه شد،امید یه نفس راحت کشیدن تباه شد،برادر برادرو فروخت و پدر مادرو،به لجن کشیدن هرچی اعتقاد و باورو،خدا نشست و گریه کرد و خداییشو پس داد،ابلیس از غصه مست کرد!هر چی خورد پس داد،مردونگی گم شد و از ریشه به ریش رفت،و گردن یه عده کلفت شد!مفت از پول نفت
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
 
هارپ" تدارک جنگ سوم جهانی با چراغ های خاموش
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
 ::  اخبار :: جهان-
پرش به: