براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortal*مكتبة الصورأحدث الصورورودثبت نام

مصطفوي دليل استعفاي افشين قطبي را تشريح كرد

نويسندهپيام
W124
moderator
W124

تعداد پستها : 203
اعتبار : 30
Registration date : 2008-09-28

مصطفوي دليل استعفاي افشين قطبي را تشريح كرد Empty
پستعنوان: مصطفوي دليل استعفاي افشين قطبي را تشريح كرد   مصطفوي دليل استعفاي افشين قطبي را تشريح كرد Emptyالخميس نوفمبر 20, 2008 4:18 am

باشگاه به تمام تعهداتش عمل كرده بود/ تا ساعت 3 صبح تلاش كردم قطبي را نگه دارم

داريوش مصطفوي دلايل استعفاي افشين قطبي را تشريح كرد و گفت: "ماجراي استعفاي قطبي از 3-4 روز پيش با مطرح كردن تقاضاي استعفا توسط خودش عنوان شد تا جايي كه من مجبور شدم پس از برگزاري جلسات متعدد تقاضاي استعفاي وي را به هيات مديره ارايه كنم."

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، از مخالفت اعضاي هيات مديره با استعفاي قطبي در نشست روز دوشنبه آنها خبر داد و افزود: "‌اعضاي هيات مديره با رفتن قطبي مخالف بودند و در جلسه خصوصي كه بعد از آن شب من با افشين قطبي داشتم سعي كردم او را منصرف كنم، اما او گفت، ‌من واقعا قادر به همكاري نيستم و بايد بروم و دليل اصلي استعفاي خود را عمل نشدن به بعضي از مفاد قراردادش عنوان كرد. اما من به او گفتم مهم‌ترين ماده قرارداد تو پول بوده كه باشگاه پرسپوليس در پرداخت آن كوتاهي نكرده و به طور كامل پرداخت كرده است. بقيه موارد جزيي نيز به راحتي قابل حل است اما ظاهرا قطبي ديگر مايل به ماندن در ايران نبود و مفاد قراردادش را بهانه مي كرد."

مصطفوي ادامه داد: "‌من حتي به قطبي گفتم بعد از بازي با پيكان چند روز استراحت كند و دوباره به تيم بپيوندد، اما در نهايت در جلسه‌اي كه شب گذشته از ساعت يك تا سه صبح داشتم نتوانستم رضايت او را براي ماندن جلب كنم و او تصميم گرفت كه برود. ما هم به تصميم او احترام گذاشتيم."

مديرعامل پرسپوليس از حضور افشين قطبي در دبي خبر داد و گفت: "قرار است قطبي امروز شماره تماس خود را از دبي به ما بدهد. ما بعد از 48 ساعت با او تماس مي‌گيريم و تلاش مي‌كنيم تا او را دوباره برگردانيم، اما فكر مي كنم او تصميم خود را گرفته و كاري از دست ما برنمي آيد."

مصطفوي تاكيد كرد: "تا پايان نيم فصل كه سه بازي در ليگ و و دو بازي در جام حذفي در پيش داريم هيچ فرد جديدي به كادرفني اضافه نمي‌شود و مسئول ارنج تيم افشين پيرواني خواهد بود و اگر تا آن زمان افشين قطبي برنگشته باشد در پايان نيم فصل راجع به اضافه شدن فرد جديد تصميم گيري مي كنيم."

وي در پايان از تمام مطبوعات و طرفداران فوتبال درخواست كرد اجازه بدهند افشين قطبي همچنان يك اسطوره باقي بماند.

مصطفوي در مورد جلسه اش با بازيكنان تيم توضيح داد: "من با بازيكنان جلسه اي داشتم و از تمام آنها خواستم وهمانطور كه براي نظرات فني قطبي احترام قايل بودند با افشين پيرواني نيز همكاري كنند و بدانيد كه قطبي اگر برگردد و يا برنگردد هميشه اسطوره پرسپوليس باقي مي ماند."

مصطفوي در پايان در مورد دلايل رفتن قطبي گفت:‌ "از من نخواهيد دليل رفتن او را تشريح كنم. زيرا اين دلايل آنقدر جزيي است كه من از مطرح كردنشان خجالت مي كشم. ما به تمام تعهداتي كه داشتيم عمل كرده‌ايم اما اينكه اينترنت منزل قطبي را بايد باشگاه وصل كند يا مسايل كوچك ديگري از اين قبيل كه به عهده باشگاه نبوده قابل تشريح نيست."

لينك خبر
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://athena.forumfa.net

مصطفوي دليل استعفاي افشين قطبي را تشريح كرد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» اولين پيروزى پرسپوليس با افشين پيروانى
» دليل عجيب قرائتي براي حجاب