براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد. 
الرئيسيةPortal*مكتبة الصورورودثبت نام

شاطر
 

 دستگيری و مجروح شدن تعدادی از معترضان در بازار تهران، جرس

اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Darkness shadow
moderator
Darkness shadow

تعداد پستها : 284
اعتبار : 130
Registration date : 2009-05-08

دستگيری و مجروح شدن تعدادی از معترضان در بازار تهران، جرس Empty
پستعنوان: دستگيری و مجروح شدن تعدادی از معترضان در بازار تهران، جرس   دستگيری و مجروح شدن تعدادی از معترضان در بازار تهران، جرس Emptyالأربعاء أغسطس 12, 2009 9:28 am

شبکه جنبش راه سبز ( جرس): بنا برگزارش های رسيده از ساعاتی پيش تعداد زيادی از مردم در جلوی بازار سر پوشيده تهران در خيابان ۱۵ خرداد و مقابل مترو تجمعات اعتراضی خود را آغاز کردند . مردم هم اکنون با سردادن شعارهايی مثل شعارهای «مرگ بر ديکتاتور» ، «اين دولت بيچاره ،مشروعيت نداره» و.. اعتراض خود را آغاز کرده و در خيابان ها و پياده روهای بازار رو در روی نيروهای سرکوبگر امنيتی و لباس شخصی ايستاده اند.آغاز اعتراضات مردم در بازار تهران در حالی است که نيروهای امنيتی ، لباس شخصی و يگان ويژه نيروی انتظامی در خيابان های ناصر خسرو، بوذرجمهوری و چند خيابان ديگر منتهی به بازار مستقر شده و در حال سرکوب و ضرب و شتم مردم معترض و برخی از مردم عادی هستند.
بنا بر گزارش يکی از همراهان جنبش سبز مردم معترض امروز بدون واهمه به رويارويی با نيروهای سرکوبگر پرداخته و در بسياری از درگيرهای پراکنده آنها را هو می کنند و با نشان دادن نشان پيروزی خشم نيروهای امنيتی را به اوج خود می رسانند، اما نيروهای لباس شخصی و يگان ويژه نيروی انتظامی(با لباس های سياه و سوار بر موتور سيکلت) با هجوم به سمت گروه های معترضان آنها را با باتوم مورد ضرب و شتم قرار می دهند.
بنا بر اين گزارش نيروهای سرکوبگر در درگيری های امروز هم تعدادی از معترضان را پس از مضروب کردن بازداشت کرده اند که هنوز اطلاع دقيقی از اين دستگير شدگان در دست نيست.
بنا بر گفته اين همراه جنبش سبز که در بازار تهران حضور داشته نيروهای سرکوب گر در مضروب کردن معترضان از هيچ وحشی گری و قصاوتی پرهيز نمی کنند و اين شاهد عينی امروز خود شاهد مجروح شدن بيش تر از ۳ نفر به شکل بسيار وخيمی بوده که اين مجروحان با همراهی و کمک مردم به مراکز درمانی منتقل شده اند.
همچنين امروز بخش های زيادی از بازار هم به نشانه همدلی با مردم و شروع اعتراضات به تعطيل کردن مغازه های خود اقدام کرده اند و در بخشی ديگر از بازار بسياری از بازاريان به معترضان شربت و آب خوردن تعارف می کردند که در برخی موارد حتا نيروهای سرکوبگر بازاريان را نيز به دليل همراهی با مردم مورد ضرب و شتم و تهديد قرار داده اند.
در حالی که مردم معترض در تمام نقاط بازار تهران حضور دارند تعداد قابل توجهی از نيروهای سرکوبگر امنيتی و لباس شخصی بيشتر در مقابل خروجی ها و معابر اصلی بازار بخصوص در خيابان ۱۵ خرداد و در مقابل دادستانی مستقر شده اند و از آن جا به نقاط ديگر بازار و مردم معترض هجوم می برند و بخش ديگری از اين نيروهای سرکوبگر نيز در قسمت ابتدايی خيابان ناصر خسرو و حتی در ميدان بهارستان حضور دارند .
به گفته اين همراه جنبش سبز اعتراض در بازار تهران همچنان ادامه داشت.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
 
دستگيری و مجروح شدن تعدادی از معترضان در بازار تهران، جرس
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1

صلاحيات هذا المنتدى:شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
 ::  اخبار :: ايران-
پرش به: