براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortal*مكتبة الصورأحدث الصورورودثبت نام

دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً

5 مشترك
نويسندهپيام
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

تعداد پستها : 421
اعتبار : 78
Registration date : 2008-11-16

دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً Empty
پستعنوان: دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً   دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً Emptyالأحد نوفمبر 23, 2008 8:27 am

درود بر دوستان عزیز - آقا هیچ فکر کردید به .....

هيچ می دونين اگه كلمه ى "دست" اختراع نشده بود و به جاش از كلمه ى "چيز" استفاده می كرديم روزانه چه جمله هايی می شنيديم؟... زياد به مختون فشار نيارين! خودم مثال می زنم... دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 5

توی كتاب علوم می نوشتند : چيز خيلی مفيد است! با چيز می توان اجسام را بلند كرد! بعضی از چيزها مو دارند و برخی ديگر بی مو هستند! ولی كف چيز مو ندارد! هيچوقت چيز خود را توی سوراخ نكنيد! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 8 چون ممكن است جانوران نوك چيزتان را گاز بگيرند! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 17هميشه قبل از غذا چيز خود را با آب و صابون بشوييد! هيچوقت با چيز كثيف غذا نخوريد! ..... خانمها هميشه دوست دارند به چيز خود لاك و كرم بمالند! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 4 اين عمل براى محافظت از چيز خوب است! آدم وقتی سردش می شود چيزش را روی بخاری يا زير بغل می گيرد!

در كتاب تاريخ می نوشتند : اردشير دراز چيز به هندوستان لشكر كشی كرد و چيز اجانب را كوتاه نمود! ..... دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 19مردم توی كوچه و بازار می گفتند : لامصب چيز ما نمك نداره! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2به
هر كسی خوبی كرديم جوابش بدی بود! از قديم می گفتند : با هر چيز بدی با
همون چيز پس می گيری! ..... پدری به پسرش درس ادب می داد : پسرم هيچوقت پيش مردم چيزتو دراز نكن! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2 توی بيمارستانها آدم‌هايی رو می ديديم كه چيزشون توی تصادف قطع شده و مجبور بودند تا آخر عمر از چيز مصنوعی استفاده كنند! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2 دزدهای مسلح موقع زدن بانك می گفتند: چيزها بالا! چيزهاتون رو بذارين پشت سرتون! اگه كسی چيزش به زنگ خطر بخوره چيزشو می شكنيم! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 9 و رييس بانك به پليس می گفت : چيزم به دامنتون! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 3دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 3دزدها رو بگيرين! و پليسها هم چيز از پا درازتر از ماموريت بر می گشتند! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 19هر روز در اخبار می شنيديم كه : اينبار چيز استكبار جهانی از آستين فلانی بيرون آمده! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2

و پسر جوانی در
دفترچه ى خاطراتش می نوشت : اون روز من با دختر خانمی آشنا شدم... او چيزش
رو دراز كرد و من چيزش رو گرفتم و كمی فشار دادم! چه چيز گرم و لطيفی داشت! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 5 از خجالت چيزش خيس شد! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2و دوستی ما از همون روز شروع شد! ديروز بازم اونو توی اتوبوس ديدم... چيزم رو به ميله گرفتم و رفتم جلو! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2از ديدن من خوشحال شد و گرم صحبت شديم... اتوبوس خيلی تند می رفت و من برای اينكه اون نيفته چيزم رو گذاشتم پشتش! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2از اين كار من خوشش اومد و تشكر كرد... اون دو ايستگاه بعد پياده شد و من چيزم رو براش تكون دادم! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2
امروز هم توی كافه تريا قرار داشتيم... رفتيم و سر يه ميز نشستيم... فضای
اونجا خيلی تيره و تار بود... من چيزمو گذاشتم روی چيزش و گفتم : چقدر چيز شما كوچيك و نرمه! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2 اون هم گفت : چيز شما بزرگ و داغه! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2بعد
از نوشيدن قهوه بيرون اومديم... چيزامون توی چيز همديگه توی خيابون راه می
رفتيم و مردم هم ما رو نگاه می كردند! اونو به خونه شون رسوندم و دوباره چيزمو گرفت و من هم چيزشو فشار دادم! دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2ازش دور شدم... هوا خيلی سرد بود... چيزم داشت يخ ميزد! برای همين چيزمو گذاشتم توی جيبم! توی عالم خودم بودم كه يهو يه چيز خورد پشت گردنم!....

.
تجسم بقيه ى متن رو ميذارم به عهده ى خودتون!

اما در آخر : از قديم گفتن : لطفاً چيز خر كوتاه دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً 2
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
کویر
moderator
کویر

تعداد پستها : 239
اعتبار : 67
Registration date : 2008-10-03

پستعنوان: رد: دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً   دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً Emptyالأحد نوفمبر 23, 2008 11:26 am

کوروش جان چیزت درد نکنه طنز جالبی بود
معلومه که میخوای رو دست شاهین بلند بشی
میخواستم به جای دست شاهین از همون کلمه خودت استفاده کنم ، گفتم ممکنه ناراحت بشی
قربونت
کوروش هخامنشی
admin
کوروش هخامنشی

تعداد پستها : 421
اعتبار : 78
Registration date : 2008-11-16

پستعنوان: رد: دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً   دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً Emptyالأحد نوفمبر 23, 2008 2:17 pm

کویر نوشته است:
قربونت
درود بر شما دوست خردمند

این حرفها چیه؟

شما هرچی دوست داری شوخی کن! من خیلی باجنبم Very Happy
Biganeh
moderator

تعداد پستها : 598
اعتبار : 183
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً   دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً Emptyالأحد نوفمبر 23, 2008 3:52 pm

کویر نوشته است:
قربونت

و البته شما هم بد تیکه ای نیستی
مخلوق
تازه وارد
تازه وارد
مخلوق

تعداد پستها : 16
آدرس پستي : ararakta@yahoo.com
اعتبار : 12
Registration date : 2009-07-07

پستعنوان: رد: دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً   دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً Emptyالجمعة يوليو 10, 2009 11:17 pm

بهر حال دوستان هميشه چيز بالاي چيز بسيار است
و بايد چيزامونو بذاريم تو چيز زمين خوردها و بلندشون كنيم
.
.
.
.
.
.
و در نهايت يه چيز صدا نداره. چيزامونو بديم بهم.
http://PEJVAKKISH.COM
maha1362
تازه وارد
تازه وارد
maha1362

تعداد پستها : 2
اعتبار : 2
Registration date : 2010-04-15

پستعنوان: رد: دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً   دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً Emptyالخميس أبريل 15, 2010 10:49 am

چیز مریزاد
شما چیز به طنزتون هم خوبه
بازم چیزتون درد نکنه

دست (18+)!!! زير 18 سال نيان تو لطفاً
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1