براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortal*مكتبة الصورأحدث الصورورودثبت نام

سلام، بياين نظر بدين!

+11
hyrcania
behrouz
snowleopard
ahad
mehrdad_katalon
mrbarca
titanium
Biganeh
anastasia
W124
saeid4139
15 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية
نويسندهپيام
ahad
کاربر آتنا
کاربر آتنا

تعداد پستها : 47
اعتبار : 5
Registration date : 2008-09-28

سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Empty
پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالإثنين سبتمبر 29, 2008 2:04 pm

دوستان من واسه موقت اسم سایتو به خرد اندیشان تبدیل کردم.
دوستان همین اسم رو میپسندن؟
البته با اجازه از آقا محمد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
snowleopard
moderator
snowleopard

تعداد پستها : 11
اعتبار : 0
Registration date : 2008-09-29

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالإثنين سبتمبر 29, 2008 3:55 pm

درود به تمامی خردگرايان منم عضو شدم در مورد فورم هم عجله نکنید کم کم پربارش میکنیم مهم اینه که یه حرکتی رو شروع کردیم امیدوارم ادامه داشته باشه و خیلیها رو اینجا جمع کنیم
anastasia
moderator
anastasia

تعداد پستها : 49

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالإثنين سبتمبر 29, 2008 5:29 pm

سلام به همه.من سيمسار رو هم پيشنهاد ميكنم.
محمد جان .اگر كه جمع موافقند شما زحمت ارسال دعوتنامه رو به بقيه اعضاي پيشنهادي بكش.
saeid4139
moderator
saeid4139

تعداد پستها : 22

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالثلاثاء سبتمبر 30, 2008 5:32 pm

اومدن بهروز توي اين انجمن جالبه.
anastasia
moderator
anastasia

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالأربعاء أكتوبر 01, 2008 5:15 am

محمدجان.چرا اين از من دوباره رجيستر خواست.؟چت باكس رو چكار كردي؟بذارش باشه.
W124
moderator
W124

تعداد پستها : 203
اعتبار : 30

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالأربعاء أكتوبر 01, 2008 5:59 am

سعيد جان من به چت باكس چيكار دارم؟ ريفرش كن!
https://athena.forumfa.net
ahad
کاربر آتنا
کاربر آتنا

تعداد پستها : 47
اعتبار : 5

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالأربعاء أكتوبر 01, 2008 7:46 am

فکر کنم حضور زمستان بد نباشه.افکارش بد نیست.
behrouz
moderator
behrouz

تعداد پستها : 87
آدرس پستي : hasansima@yahoo.com
اعتبار : 1
Registration date : 2008-10-01

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 5:43 am

سلام،
من بهروز (شورشي معروف) هستم و مرسي كه مرا دعوت كرديد. چند سوال دارم.
1. هدف اصلي اين فروم چيست؟
2. آيا قصد جنگ با مديران آيتي ست را داريد؟
3. نظرتان در باره وبلاگم http://behrouz1.wordpress.com/ چيست و چكار مي توانم براي بهبودي آن انجام دهم؟

در خاتمه، چون مي دانم كه تمام بحث هايي كه خواهد شد به دين ختم مي شود و دين منشا همه بدبختي هاي ماست، بنظر من بايد بحث هايي شود تا جوانان ما چهره واقعي دين را ببينند.
بخدا قسم هر وقت دين از ايران برود، خوشبختي جايگزين آن خواهد شد.

منهم نظرم اين است كه فروم براي همه آزاد باشد. براي بازي ما احتياج به حريف داريم. مثل اين مي ماند كه ما بخواهيم با خودمان فوتبال بازي كنيم. اجازه بدهيد افراد مذهبي و متحجر آيتي ست مثل همان سلطان رضا و بقيه هم اينجا بيايند و آدم شوند. مطمئنا مديران آيتي ست اينجا نخواهند آمد.
anastasia
moderator
anastasia

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 7:49 am

سلام بهروز.خوشحالم كه يه جايي به جز پيغام خصوصي و ايميل باهات حرف ميزنم.!!!
جواب به سوالات:
1-هدف اين فروم ايجاد فضايي دور از تشنج براي بحث آزاد و آگاهي بخشي عمومي در جهت دور كردن تحجر و خشك انديشي و در نهايت هدف غايي ما دستيابي به آزادي است.
2-نه .اينجا ميخواهيم با تحجر مبارزه كنيم.نه با مديران آيتي ست.قبلا هم بهت گفتم اينقدر اين آيتي ست رو تحويل نگير.خودت تو چندتا فروم ديگه مثل اين عضو هستي؟!؟!چندتا؟!ما اينجا ميخوايم محيط آزادي براي مباحثي كه نميشه تو آيتي ست انجام داد داشته باشيم.
3-وبلاگت برخلاف نظر خيلي ها بد نيست.به شرطي كه اين آيتي ست رو ول كني !!بابا جان تو كه هدفت رو تو پايين پستت گفتي و اينقدر متعالي است تو وبلاگت بحث هاي سياسي مذهبي راه بنداز .
با قسمت پاييني پستت كاملا موافقم و هدف همه ما اين است.
saeid4139
moderator
saeid4139

تعداد پستها : 22

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالخميس أكتوبر 02, 2008 11:12 am

درود بر بهروز عزيز، خوشحالم كه به جمع دوستان پيوستي، بله من هم موافقم كه با رفتن دين از اين مملكت خوشبختي جايگزين خواهد شد اما بهروز جان متمدن ترين كشورهاي جهان هم نتونستن اينكارو انجام بدن بناچار باهاش كنار اومدن فقط اجازه نفوذ افراد افراطي رو گرفتن كه هر چيز در جاي خودش قرار داشته باشه.
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالجمعة أكتوبر 03, 2008 5:54 am

دوستان:
در تالار مذهبي آيتي ست، بچه ها دارند آبروي اسلام را مي برند و حتي بعضي ها به دين توهين مي كنند ولي مديران هيچ واكنشي نشان نمي دهند!
علت چيست؟ خيلي مشكوك است. قبلا سريع تاپيك را بسته و كاربر خاطي را اخراج مي كردند.

اين مطلب آخرين بار توسط behrouz در الثلاثاء نوفمبر 18, 2008 3:22 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
anastasia
moderator
anastasia

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالسبت أكتوبر 04, 2008 10:44 am

بهروز عزيز.در مورد اين نظر سنجي كه گفتيد فعلا تصميم داريم كه تاپيك جديد كمتر باز شود و به بحث در همين تاپيك هاي موجود بپردازيم.
اين نظر سنجي را هم به موقع قرار خواهيم داد .
hyrcania
moderator
hyrcania

تعداد پستها : 77
اعتبار : 6
Registration date : 2008-10-03

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالسبت أكتوبر 04, 2008 4:16 pm

منهم بر اين عقيده هستم كه يكى يكى در انجا تاپيك ايجاد شود.........وقتيكه چندتايى با هم ايجاد ميشه بنظر من مشكل است كه همه را بشه خوند و شركت كرد.........دوما اينكه اينطورى عملا انرژى بهدر ميره.....
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 5:40 am

دوستان:
P A R S A يا همان مسعود مرتب ادعا مي كند كه اكثر كاربران سايت مسلمان و شيعه هستند. اين نظر سنجي امام زمان به همه ثابت خواهد كرد كه اكثريت كاربران سايت شيعه نيستند و به اين خرافات اعتقادي ندارند.
سعي كنيد در هر تاپيكي نظرسنجي قرار دهيد تا وضعيت كاربران سايت سنجيده شود
دليل ايجاد تالار مذهبي فقط اين است كه مديران مي خواستند مثلا پوز من و وبلاگم را بزنند. همين. http://behrouz1.wordpress.com/

اين مطلب آخرين بار توسط behrouz در الثلاثاء نوفمبر 18, 2008 3:42 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 7:26 am

دوستان:
در قوانين اصيل اسلام، در هنگام طلاق بچه شير خوار را به پدر مي دهند.
كاري به قوانين جديد ندارم.
مثل اينكه اين دين كامل الهي نمي داند كه پدر نمي تواند به بچه شير خوار، شير دهد!!!
درباره اين هم در آيتي ست بحث كنيد........
hyrcania
moderator
hyrcania

تعداد پستها : 77
اعتبار : 6

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 4:39 pm

من فكر كنم يكى از تاپيكا اونجا ميتونه مقايسه مقام كسى مثل مادر ترزا ميتونه باشه با كسى مثل فاطمه زهرا.

چى فكر ميكنيد؟؟؟
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالثلاثاء أكتوبر 07, 2008 9:38 am

دوستان:
مديران آيتي ست خيلي ضعيف شده اند. بچه ها به قرآن مي گويند تازي نامه و آنها نمي توانند هيچ واكنشي نشان دهند. اكنون لحظه وارد كردن ضربه نهايي بر پيكر تحجر است. بشتابيد .........
کویر
moderator
کویر

تعداد پستها : 239
اعتبار : 67

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالخميس أكتوبر 16, 2008 12:38 pm

واقعا واسه من جای سوالست که ITSAT و سایتهای مشابه آن اینقدر ارزش تحلیل و وقت گذاشتن را دارد که بعضی از دوستان تمام فکر و ذکرشان را جهت بررسی و تحلیل اینگونه فروم ها قرار می دهند .
البته نظر شخصی من اینه که اینگونه فروم ها که تعداد زیادی کاربر دارند واسه شکستن تقدس دین و مذهب کاربرد خوبی دارد و مهمترین مسئله برای هر تحلیل مذهبی فهماندن این مطلب به مخاطب است که با وارد شدن به حریمهای ممنوعه هیچ چیز این جهان جابجا نخواهد شد.
کویر
moderator
کویر

تعداد پستها : 239
اعتبار : 67

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالخميس أكتوبر 16, 2008 1:33 pm

در ضمن نظر بنده حقیر در مورد عمومی شدن سایت مثبت نیست به دلایل زیر :
1- اینجا مکان خوبی است برای جمع بندی افکار تمام کسانی که تقریبا دیدگاه واحدی نسبت به مسائل عقلی دارند و در این سایت می شود با یک استراتژی همگانی وارد حوزه های مذهبی و سیاسی در دیگر سایتها و فروم ها شد که در صورت عضویت عمومی این استراتژی کم رنگ می شود.
2- بالاخره باید قبول کرد که همه اعضای این سایت در معرض خطر می باشند و در صورت مشکوک شدن به فعالیتشون از سمت حکومت باعث دردسر اعضای این سایت می شود که احتیاط حکم می کند این فعالیت علنی نشود
3- در آیتی ست و فروم های مشابه به اندازه کافی کاربران متنوع با دیدگاههای متفاوت وجود دارند که بشود برای بحث های عمومی واردشان شد و اظهار نظر کرد.
با پوزش از اظهار فضلی که این بنده حقیر در جلوی اساتید محترم انجام داد.
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالأحد أكتوبر 19, 2008 8:12 am

دوستان
پيشنهاد مي كنم براي چت گروهي از ياهو استفاده شود. چت گروهي اينجا مرتب قطع و وصل مي شود
میرقشمی
تازه وارد
تازه وارد
میرقشمی

تعداد پستها : 13
Registration date : 2008-11-05

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالأربعاء نوفمبر 05, 2008 9:22 am

دوستان عزیز
سلام
بنده از قبل با بسیاری از دوستان آشنا هستم و همچنین با بسیاری از اونها بحث کردم
این اولین پست بنده در این فروم هست.
تقریبا سعی کردم اکثر مطالب رو بخونم.
سوالاتی دارم که لطفا دوستان پاسخ بدهند؟
1- هدف از تشکیل چنین فرومی دقیقا چی هستش
2- در مطالب خوندم هدف آزادی ایران و شعارهایی از این دست هست، آیا به عواقب تشکیل چنین فرومی فکر کردید
3- از قوانین جدید دولت در رابطه با امنیت روانی جامعه مطلع هستید
4- تقریبا اکثر شما و همینطور بنده به عنوان مفسد فی الارض شناخته میشیم اینو میدونستید و چه برنامه ای برای اون دارید
5- آیا اینجا توهین کردن آزاد است یا خیر
6- بحث کردن در اینجا با چه اصول و قوانینی همراه است
فعلا این سوالات بنده هست، تا بعد
===========
راستی شما نیاز به یک متخصص صفحات وب دارید، شاید بتونید از نوید خان کمک بگیرید
همچنین تا دیر نشده، یک فکری به حال امنیت خودتون بکنید.

پیروز باشید
W124
moderator
W124

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالخميس نوفمبر 06, 2008 2:55 am

میرقشمی نوشته است:
دوستان عزیز
سلام
بنده از قبل با بسیاری از دوستان آشنا هستم و همچنین با بسیاری از اونها بحث کردم
این اولین پست بنده در این فروم هست.
تقریبا سعی کردم اکثر مطالب رو بخونم.
سوالاتی دارم که لطفا دوستان پاسخ بدهند؟
1- هدف از تشکیل چنین فرومی دقیقا چی هستش
2- در مطالب خوندم هدف آزادی ایران و شعارهایی از این دست هست، آیا به عواقب تشکیل چنین فرومی فکر کردید
3- از قوانین جدید دولت در رابطه با امنیت روانی جامعه مطلع هستید
4- تقریبا اکثر شما و همینطور بنده به عنوان مفسد فی الارض شناخته میشیم اینو میدونستید و چه برنامه ای برای اون دارید
5- آیا اینجا توهین کردن آزاد است یا خیر
6- بحث کردن در اینجا با چه اصول و قوانینی همراه است
فعلا این سوالات بنده هست، تا بعد
===========
راستی شما نیاز به یک متخصص صفحات وب دارید، شاید بتونید از نوید خان کمک بگیرید
همچنین تا دیر نشده، یک فکری به حال امنیت خودتون بکنید.

پیروز باشید

سلام

آقاي مير قشمي عزيز

اين مطالبي كه ميگم نوع نگاهه من به اينجاست و دليلي نداره كه مورد تائيد همه جانبه بقيه هم باشه.
هدف اول من بحث و تبادل نظر در محلي كه در درجه اول به شعور خودم و خب بالطبع به شعور همه افراد توهين نشه و پست ها پاك نشن!

واقعا منظور شما رو از اين جمله نفهميدم؟!!!!!!!!
آیا اینجا توهین کردن آزاد است یا خیر

هر چند اگه بخوام ريز بشم از اين حرف شما جز توهين به همه اعضاي اينجا چيز ديگه اي برداشت نخواهم كرد! اما چون اينجا قضاوت با خوانندگاننه پست شما پاك نميشه!! bom

بحث كردن در اينجا بر مبناي اصول انسانيه!!!

عضويت در اينجا محدوده و با دعوت نامه صورت ميگيره بنابراين تا حدودي ميشه به امنيت اينجا اعتماد كرد هرچند هيچ وقت نميشه مطمئن شد!!

اميدوارم در اينجا لحظات خوبي رو كنار هم سپري كنيم.

محمد
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالخميس نوفمبر 06, 2008 8:39 am

[quote="Mohammad Ragu"]
میرقشمی نوشته است:
دوستان عزیز
[b
واقعا منظور شما رو از اين جمله نفهميدم؟!!!!!!!!
آیا اینجا توهین کردن آزاد است یا خیر

محمد جان:
ناراحت نشو
چون جناب مير قشمي وبلاگ مرا ديده است و منهم ايشان را به اينجا دعوت كرده ام، ايشان فكر كردند كه قرار است اينجا هم مثل وبلاگم توهين صورت گيرد كه اينطور نيست.

حالا هم براي اينكه يك مقدار جيگرمان خنك شود، لطفا به جناب مير قشمي يك اخطار (كارت زرد) بده تا براي اولين بار ما كاربرا به يك مدير آيتي ست اخطار داده باشيم!!!!!!!

mmdbayati
تازه وارد
تازه وارد
mmdbayati

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-11-06

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالخميس نوفمبر 06, 2008 5:22 pm

سلام
اول یک سوال آیا من هم جزء متهجرینی هستم که قراره دعوتش کنید تا آدم بشن؟ بعد یک مطلب دیگر این که شما خیلی دلتون پره شاید من نتونم همراهیتون کنم. چون در اکثر موارد نظر من با شما شدیدن فرق میکنه! نظرتون چیه؟ میخواهید به خودتون و بقیه اشتباه بودن دینداری رو ثابت کنید یا این که دنبال حقیقت هستید؟
W124
moderator
W124

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 2 Emptyالخميس نوفمبر 06, 2008 5:28 pm

نه عزيز من اين چه برداشتيه كه شما مي كنيد؟
اينجا كسي نميخواد كسه ديگه رو به راهي هدايت كنه!!
اينجا فقط براي اين ايجاد شده كه بشه در محيطي بدون تنش و تهديد بحث كرد همين!!

نكته مهم از نظر من اينه كه هر كي بتونه آزادانه عقايد خودشو بگه، همين

اين مطلب آخرين بار توسط Mohammad Ragu در الجمعة نوفمبر 07, 2008 4:24 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

سلام، بياين نظر بدين!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 2 از 3رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية