براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
براي ديدن تمامي قسمتها بايد عضو شويد.
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortal*مكتبة الصورأحدث الصورورودثبت نام

سلام، بياين نظر بدين!

+11
hyrcania
behrouz
snowleopard
ahad
mehrdad_katalon
mrbarca
titanium
Biganeh
anastasia
W124
saeid4139
15 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
نويسندهپيام
behrouz
moderator
behrouz

تعداد پستها : 87
آدرس پستي : hasansima@yahoo.com
اعتبار : 1
Registration date : 2008-10-01

سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Empty
پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالخميس نوفمبر 06, 2008 6:38 pm

جنابmmdbayati
ما در اينجا دنبال حقيقت هستيم
در آيتي ست نمي شود حقيقت را جستجو كرد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
hyrcania
moderator
hyrcania

تعداد پستها : 77
اعتبار : 6
Registration date : 2008-10-03

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالجمعة نوفمبر 07, 2008 2:47 am

جناب MMDBAYATI

اينجا هيچ كسى بر كس ديگه برتر بيست.......بنابراين شما متحجر نيستيد و فكر نميكنم كسى اينجا قصد ادم كردن كس ديگه را داشته باشه (جمله از خود شماست)
اينجا براى اين ايجاد شده كه حداقل در اين دنياى مجازى حق منهم در حدحق شما باشه، نه بيشتر، نه كمتر!!!
اگر ما دلمون پر باشه دوست گرامى از دست زمانه است و نه از شما........
در اخر فقط اينو ميتونم اضافه كنم كه اگر من جاى افرادى مثل شما بودم، بخاطر اينكه معتقد به دينم و درستيش دارم، كسانى را كه تحت لوى دينم تمام ناهنجارى ها را بمردم اعمال ميكردند سخت جبهه ميگرفتم.
متاسفانه اين خط بين طرز تفكر دوستان مذهبى و خرافات و ج ا بسيار بسيار باريك و كمرنگ است.
موفق باشى
میرقشمی
تازه وارد
تازه وارد
میرقشمی

تعداد پستها : 13
اعتبار : 0
Registration date : 2008-11-05

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالسبت نوفمبر 08, 2008 5:20 pm

Mohammad Ragu نوشته است:
میرقشمی نوشته است:
دوستان عزیز
سلام
بنده از قبل با بسیاری از دوستان آشنا هستم و همچنین با بسیاری از اونها بحث کردم
این اولین پست بنده در این فروم هست.
تقریبا سعی کردم اکثر مطالب رو بخونم.
سوالاتی دارم که لطفا دوستان پاسخ بدهند؟
1- هدف از تشکیل چنین فرومی دقیقا چی هستش
2- در مطالب خوندم هدف آزادی ایران و شعارهایی از این دست هست، آیا به عواقب تشکیل چنین فرومی فکر کردید
3- از قوانین جدید دولت در رابطه با امنیت روانی جامعه مطلع هستید
4- تقریبا اکثر شما و همینطور بنده به عنوان مفسد فی الارض شناخته میشیم اینو میدونستید و چه برنامه ای برای اون دارید
5- آیا اینجا توهین کردن آزاد است یا خیر
6- بحث کردن در اینجا با چه اصول و قوانینی همراه است
فعلا این سوالات بنده هست، تا بعد
===========
راستی شما نیاز به یک متخصص صفحات وب دارید، شاید بتونید از نوید خان کمک بگیرید
همچنین تا دیر نشده، یک فکری به حال امنیت خودتون بکنید.

پیروز باشید

سلام

آقاي مير قشمي عزيز

اين مطالبي كه ميگم نوع نگاهه من به اينجاست و دليلي نداره كه مورد تائيد همه جانبه بقيه هم باشه.
هدف اول من بحث و تبادل نظر در محلي كه در درجه اول به شعور خودم و خب بالطبع به شعور همه افراد توهين نشه و پست ها پاك نشن!

واقعا منظور شما رو از اين جمله نفهميدم؟!!!!!!!!
آیا اینجا توهین کردن آزاد است یا خیر

هر چند اگه بخوام ريز بشم از اين حرف شما جز توهين به همه اعضاي اينجا چيز ديگه اي برداشت نخواهم كرد! اما چون اينجا قضاوت با خوانندگاننه پست شما پاك نميشه!! bom

بحث كردن در اينجا بر مبناي اصول انسانيه!!!

عضويت در اينجا محدوده و با دعوت نامه صورت ميگيره بنابراين تا حدودي ميشه به امنيت اينجا اعتماد كرد هرچند هيچ وقت نميشه مطمئن شد!!

اميدوارم در اينجا لحظات خوبي رو كنار هم سپري كنيم.

محمد
دوست عزیز
سلام
منظور من این بود که اگه کسی اینجا توهین کنه شما چه برخوردی میکنید
نه اینکه من خودم توهین میکنم
ممنون
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالأحد نوفمبر 09, 2008 6:54 am

مير قشمي عزيز:
اينجا يك محيط خصوصي است و همه همديگر را خوب مي شناسند بنابراين دليلي ندارد كه كسي توهين كند. حتي تمام بچه هاي اينجا با توهين كردن من در وبلاگم مخالفند. بنابراين در اينجا مشكل توهين نداريم و منهم كه سردسته توهين كنند گان هستم در اينجا به چيزي كه از آن متنفرم و آن اسلام است، توهين نخواهم كرد.

در ضمن من با ديدن:
http://www.itsat.us/forum/showthread.php?t=107163
بسيار عصباني شدم. ولي چون شما اين تاپيك را باز كرده بودي، خيلي جلوي خودم را گرفتم تا توهين نكنم. مطمئن باش اگر شخص ديگري آن تاپيك راباز كرده بود، الان زنده نبود!!!
مخصوصا اين جمله شما حسابي كفر مرا درآورد:
"قربون شیعه هات برم، امام رضا، خوب شد که خدا شما رو به ما داد."
ولي من تصميم دارم كه حال بقيه كساني كه در اون تاپيك چرت و پرت گفتند را بگيرم. مخصوصا كاربر SHIKHASGHAR كه نوشته:
"قربون گنبد طلات بشم که هر وقت نگاه میکنم اشکمو درمیاره "
مي خواهم بهش بگم بيا و قربون testicle طلاي من هم برو چون اونهم گنبدي شكل است!
ببين شما باعث شدي كه من عصباني بشم. اگر اون تاپيك را نمي زدي مشكلي هم پيش نمي آمد.
hyrcania
moderator
hyrcania

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالأحد نوفمبر 09, 2008 7:20 am

بهروز جان

ارزش خودت را پايين نيار و بقول اينگليسيها:
DO'NOT SELL YOURSELF CHEAP

ما رو باش كه تا حالا فكر ميكرديم TESTICLES شما الماس نه طلا!!!
اين پستت خيلى باحال بود...دمت گرم....كلى خنديدم.
موفق باشى.
--------------------------------------------------
در ضمن جناب مير قشمى شما در اون پستتان كه دوستمان لينك براش گذاشته ميگى:
خوب شد خدا شما را به ما داد.

سوال من اينه كه: اگر خدا اين موهبت را به ما نميكرد چى ميشد؟؟؟
میرقشمی
تازه وارد
تازه وارد
میرقشمی

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالأحد نوفمبر 09, 2008 8:07 pm

hyrcania نوشته است:
بهروز جان

ارزش خودت را پايين نيار و بقول اينگليسيها:
DO'NOT SELL YOURSELF CHEAP

ما رو باش كه تا حالا فكر ميكرديم TESTICLES شما الماس نه طلا!!!
اين پستت خيلى باحال بود...دمت گرم....كلى خنديدم.
موفق باشى.
--------------------------------------------------
در ضمن جناب مير قشمى شما در اون پستتان كه دوستمان لينك براش گذاشته ميگى:
خوب شد خدا شما را به ما داد.

سوال من اينه كه: اگر خدا اين موهبت را به ما نميكرد چى ميشد؟؟؟
دوست عزیز
من از شما و دوستانتون تعجب میکنم، که چطور میشه به آزادی بیان اعتقاد داشت و از ابراز عقیده نظرات مخالفمون ناراحت بشیم و جبهه گیری کنیم
شما خوب میدونید که آزادی بیان واقعی یعنی ابراز عقیده هر شخص تا جایی که به کس دیگه آسیبی نرسونده باشه.
من راجع به جمله آخر پستم خیلی فکر کردم تا چه جمله ای بنویسم که عکس العمل جناب بهروز و ما بقی دوستان رو ببنیم و قضاوت کنم.
خوب عزیزم جواب سوال شما مثل این میمونه که بگید اگه خدا نبود چی میشد.
صرف نظر از اینکه عقیده من یا هر کسی دیگری درست است یا غلط ، خوب است یا بد
فقط میخوام یک نکته رو بگم اونم اینه که مردم ما باید طاقت شنیدن حرف مخالف رو داشته باشن و الا حکومت بعدی ایران همون جمهوری اسلامی خواهد بود در مسیر عکس ولی با همان خفقان
امیدوارم منظور و هدفم رو رسونده باشم
========================================
بهروز خان عزیز
من از شما انتظار دارم که دست از توهین بر علیه کاربران عادی بردارید و به عقاید مخالف احترام بگذارید، من همیشه سعی کردم به همه احترام بگذارم.
امیدوارم شما آخرین پستتون رو راجع به بعضی کاربران سایت حذف کنید و از توهین به کاربران به خاطر ابراز عقیده شون دست بردارید..
راستش فکر میکنم صرف نظر از اینکه شما وبلاگتون درست هست یا نه ولی داره از هدفی که داشتید دور میشه و به سمت و سوی دیگری کشیده میشه.
نقد منصفانه پذیراتره تا توهین
========================================
بازم ازتون میخوام که روش مبارزتون رو عوض کنید
hyrcania
moderator
hyrcania

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالإثنين نوفمبر 10, 2008 2:04 am

دوست گرامى اقاى مير قشمى
خيلى جالبه كه شما از اون سايت مياى و از ازادى بيان صحبت ميكنى!!! و جالبتر از اون كه چند تا پست من ديشب در اون سايت پاك شد!!!
مگه شما نميگى كه ازدى اينه كه من بتونم حرفم را بزنم بدون اسيب رساندن به ديگران..... ميشه لطف كنى بگى من و امثال من با ابراز عقايدمون چه اسيبى به ديگران زديم؟؟!!
دوست گرامى شما كه نميتونى همش همه چى را از زاويه ديد خودتان نگاه كنيد و فكر كنى درست ميگى و بر مبتاى اون درس زندگى و ازادى بيان و غيره بدى....
شما اومدى اينجا اين پست تبريك را ميزنى!!! براى كه و براى چى؟؟؟ ايا شما وقعا به اين نتيجه رسيديد كه ميتونيد فكر امثال منو عوض كنيد؟؟!! دوست گرامى منهم مثل شما در يك خاناده شيعه متولد شدم و اگر به يك نتايجى در زندگى براى خودم رسيدم بر مبناى مطالعاتى براى خودم است و مسافرت به كشورهاى اسلامى ديگر.
شما ميگيد كه رجع به جمله اخرتان خيلى فكر كرديد!!! ايا اين جمله واقعا اينقدر فكر ميخواست؟؟
دوست گرامى اينجا هيچكس پست شما را بر خلاف سايت ديگه پاك نميكنه!! ولى شما در رابطه با همين پستتان در اون سايت ميگيد كه شب تولد را ديگران خراب نكنند وگرنه با اونها بر طبق قوانين سايت برخورد خواهد شد!!!
حالا شما كه ميدونى اينجا انجمن خردگرايان است و دين جايى درش نداره.....مياى اين پست را اينجا ميذارى!!!
ميشه خودتان بگيد چه برخوردى بايد با شما بشه؟؟؟
در رابطه با صهبتتان و اينكه خدا نبود چى ميشد!!؟؟؟ من منظور شما را متوجه نميشم!!....حتما تا حالا ميدونى كه تعريف ما از خدا با تعريف شما فرق داره....بنابرين اوردن اين مثال در اينجا يك مقدارى درست نيست!!
من با حرف شما در قسمت اخر موافقم كه بايد طاقت شنيدن حرف مخالف را داشته باشيم....ولى در رابطه با چى؟؟؟ من شخصا 100% مخالف تبليغ از طرف هر دينى هستم.....دين يك آم خصوسى است و احتياج به تبليغ نداره.....وگرنه ميشه اين كه ميبينى!!!!
موفق باشى!!!
میرقشمی
تازه وارد
تازه وارد
میرقشمی

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالإثنين نوفمبر 10, 2008 7:02 am

hyrcania نوشته است:
دوست گرامى اقاى مير قشمى
خيلى جالبه كه شما از اون سايت مياى و از ازادى بيان صحبت ميكنى!!! و جالبتر از اون كه چند تا پست من ديشب در اون سايت پاك شد!!!
مگه شما نميگى كه ازدى اينه كه من بتونم حرفم را بزنم بدون اسيب رساندن به ديگران..... ميشه لطف كنى بگى من و امثال من با ابراز عقايدمون چه اسيبى به ديگران زديم؟؟!!
دوست گرامى شما كه نميتونى همش همه چى را از زاويه ديد خودتان نگاه كنيد و فكر كنى درست ميگى و بر مبتاى اون درس زندگى و ازادى بيان و غيره بدى....
شما اومدى اينجا اين پست تبريك را ميزنى!!! براى كه و براى چى؟؟؟ ايا شما وقعا به اين نتيجه رسيديد كه ميتونيد فكر امثال منو عوض كنيد؟؟!! دوست گرامى منهم مثل شما در يك خاناده شيعه متولد شدم و اگر به يك نتايجى در زندگى براى خودم رسيدم بر مبناى مطالعاتى براى خودم است و مسافرت به كشورهاى اسلامى ديگر.
شما ميگيد كه رجع به جمله اخرتان خيلى فكر كرديد!!! ايا اين جمله واقعا اينقدر فكر ميخواست؟؟
دوست گرامى اينجا هيچكس پست شما را بر خلاف سايت ديگه پاك نميكنه!! ولى شما در رابطه با همين پستتان در اون سايت ميگيد كه شب تولد را ديگران خراب نكنند وگرنه با اونها بر طبق قوانين سايت برخورد خواهد شد!!!
حالا شما كه ميدونى اينجا انجمن خردگرايان است و دين جايى درش نداره.....مياى اين پست را اينجا ميذارى!!!
ميشه خودتان بگيد چه برخوردى بايد با شما بشه؟؟؟
در رابطه با صهبتتان و اينكه خدا نبود چى ميشد!!؟؟؟ من منظور شما را متوجه نميشم!!....حتما تا حالا ميدونى كه تعريف ما از خدا با تعريف شما فرق داره....بنابرين اوردن اين مثال در اينجا يك مقدارى درست نيست!!
من با حرف شما در قسمت اخر موافقم كه بايد طاقت شنيدن حرف مخالف را داشته باشيم....ولى در رابطه با چى؟؟؟ من شخصا 100% مخالف تبليغ از طرف هر دينى هستم.....دين يك آم خصوسى است و احتياج به تبليغ نداره.....وگرنه ميشه اين كه ميبينى!!!!
موفق باشى!!!
دوست عزیز
سلام
خوب حرف منم همینه دیگه ابراز عقیده کردن نباید به دیگران آسیب برسونه ، و خوب حرف شما را هم قبول دارم که هر نکته یک جایی داره مثلا تو تاپیک که مربوط به عده ای خاص میشه و میخوان به نوعی شاد باشن که نباید بیایم شادیشون رو خراب کنیم
درسته؟
خوب اگه منم اینجا پست زدم کار غلطی بود ومیخواستم به همین جا برسیم و یک مثال عینی براتون بیارم که هر نکته جایی و هر قصه مکانی دارد
خوب قرار نیست که ما تو تمام موضوعات بیایم و نظر بدیم، درسته
اگر هم نظری راجع به موضوعی داریم که نباید جشن بقیه رو خراب کنیم میشد پس از اتمام جشن نظرمون رو بدیم
ببین دوست عزیز من هم نظرات خودم رو دارم و در رابطه با سایت آیتی ست باید بدونید که تصمیم گیرنده اونجا من تنها نیستم.
من از دوستان شما خواستم تا نظراتشون راجع به قوانین تالار برام بفرستن ولی کسی نفرستاد،من دو جور تفسیر میکنم
احتمالا دوستان تصور میکنند به نظرشون اهمیت داده نمیشه
و یا اینکه اصلا موضوع براشون اهمیت نداره
که در حالت اول باید بگم که من سعیم رو میکنم که قوانین مطابق با نظر همه کاربران و البته بدون توهین باشه
و در حالت دوم خوب پس باید به قوانین تالار احترام بگذارن
--------------
دوست عزیز در رابطه با سوالتون که نوشتید در رابطه با چی؟
باید آزاد بتونید راجع به هر موضوعی ابراز عقیده کنید حتی راجع به بت پرستی
منتهی هر چیزی به جای خودش مثلا محدودیت سنی فراموش نشه
و خوب قوانینی که بتونه چنین امکانی رو فراهم بکنه
این درست نیست که شما از ابراز عقاید مخالف خودتون ناراحت میشید ولی به مخالفین حق نمیدید که از نظر شما که مخالف اونهاست ناراحت بشن
--------------
در پایان از دوستان میخوام یک تالار گفتگوی آزاد داشته باشن( البته یک پیشنهاده)
-----------------------------------------------
در آخر باید عرض کنم که توهین با ابراز عقیده کاملا متفاوته دوست عزیز.
مردم ما باید بتونن حرف همدیگر رو بشنوند و طاقت حرف مخالف رو داشته باشن از هر طیف و دیدگاهی، اینی که شما میگین یعنی همونی که جمهوری اسلامی میگه ، فقط در مکتب جداگانه ای. امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
----------------------------------------------
behrouz
moderator
behrouz

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالإثنين نوفمبر 10, 2008 8:20 am

جناب ميرقشمي:
دوستمون پرسيد اگر امام رضا نبود چي مي شد و شما هم جواب مي دهيد اگر خدا نبود چي مي شد؟ يعني: امام رضا خداست!!!! منكه نفهميدم!

من به شما نصيحت مي كنم كه از حكومت فعلي ايران طرفداري كنيد چون در حكومت آينده ايران مذهبيون فقط در منزل خود مي توانند فعاليتهاي مذهبي كنند نه در جامعه. اين بحث ها هم فايده ندارد و باعث كدورت بيخودي مي شود. فقط خوشم مي آيد كه شما هم به رنسانس مذهبي در ايران اعتقاد داريد. شما هم هر چي دوست داريد در اين فروم بنويسيد. ما هم جشن شما را خراب نمي كنيم چون جشن و عزاداري شما شبيه همديگر است!
اتفاقا در وبلاگم با معرفي كاربر متحجر هفته با تحجر مبارزه مي كنم و از هدفم دور نشده ام.

اما در مورد برنامه "درسهايي از قران" و "تاريخ اسلام" كه من مي خواهم در آينده بخواست خدا در تلويزيون اجرا كنم.
شما چرا از اين برنامه ها مي ترسي؟ من در اين برنامه ها فقط واقعيتها را بيطرفانه به مردم خواهم گفت. قضاوت با خود مردم خواهد بود. اكثر مردم ايران نه قران را خواند ه اند نه تاريخ اسلام را مي دانند. آيا مطلع كردن آنها از قوانين اسلام جرم است؟ آنكه حسابش پاك است ... از محاسبه چه باك است.
اينهمه خرج پخش مسابقات فوتبال و ... غيره ميشه. مگر خرج توليد اين برنامه چقدره؟ اگر ناراحتي خرجش را از جيب خودم مي دهم يا يك حساب باز مي كنم كه افراد نيكو كار به حسابش پول بريزند. هر كس ديگر هم مي تونه بيايد و در اون برنامه جواب بده يا اون هم برنامه براي خودش بزنه.

در مورد اون جمله ام كه گفتم اگر همه مسلمان باشند بايد قانون اسلام رعايت بشود، منظورم ترساندن مردم از قانون اسلام است كه مردم بدانند كه اگر در آن نظر سنجي دين اسلام را انتخاب كنند طبيعتا قانون اسلام واقعي اجرا خواهد شد مطابق قوانين خود قران.

در مورد ريشه كن شدن دين هم بايد بداني كه مسيحيت تقريبا در اروپا ريشه كن شده. بنابراين ريشه كن شدن دين امكان پذيره.

در خاتمه شما گفتيد كه دين بايد از سياست جدا باشه ولي اسلام عكس اين را مي گويد. قوانين اسلامي همه سياسي هستند.

موفق باشيد
میرقشمی
تازه وارد
تازه وارد
میرقشمی

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالإثنين نوفمبر 10, 2008 6:27 pm

بهروز عزیز
برداشت من با شما از دین اسلام کاملا متفاوت هست
و من دیدگاههای خودم رو دارم، به هر حال همچنان بر این موضوع اصرار دارم که شما اگر ادعای روشنفکری و روشنگری دارید نباید از ابراز عقیده دیگران ناراحت بشی؟
=====================
راستی یک چیز دیگه هم بگم پیش خودمون بمونه عزیز
من به عزاداری به اون شکل اصلا اعتقاد ندارم
در هیچ مجلس نوحه خوانی و یا مولودی خوانی شرکت نمیکنم
در هیچ مسجدی حاضر نمیشم مگر مساجد جامع
به زیارتگاهها میرم و از معماری ایرانی لذت میبرم، ولی جایی رو نمیبوسم.
با سنیها رفاقت دارم با وجود مخالفتهای اطرافیان، میرم خونشون و میام
به کلیسا میرم تا نظراتشون رو بدونم
به آتشکده تهران میرم تا نظراتشون رو ببینم، مطابق قوانین اونها قبلش وضو میگیرم و میرم داخل تالار آینه
خلاصه که به هر کجا به دنبال حقیقت میرم و همه چیز رو با عقل خودم میسنجم
خرافات دین رو به شکلی میگم که به کسی برنخوره و کاربردی باشه
اگه بخوام به کسی بگم که مثلا قمه زدن اشتباهه، بهش نمیگم احمق این چه کاریه داری میکنی، بهش میگم عزیزم در اسلام آزار رساندن به بدن حرام است و حتی خراش به صورت در مرگ عزیزان نیز منع شده، چه برسه به قمه یا زنجیر زنی.
سعی میکنم به همه احترام بگذارم و با احترام با همه ارتباط برقرار کنم، همه جای ایران دوست و رفیق و آشنا دارم
هر کجا برم یک دوست خوب دارم که خیلیهاشون رو تو اینترنت یپدا کردم مثل حسین عزیز که قراره برم خونشون.
سعی میکنم همه مردم کشورم را دوست داشته باشم صرف نظر از عقایدشون
با دولت مخالفت میکنم ، نقدش میکنم، هر طوری بتونم ولی سعی میکنم خودم و دیگران رو به خطر نیندازم
قوانین اسلام رو در حد یک پیشنهاد میدونم و هر کدام که عقلم بگه درسته عمل میکنم
خوب خیلی چیزهای خوب دیگه رو هم از خیلی مکاتب دیگه میشنوم و اگه با عقلم جور در بیاد بهش عمل میکنم
مثلا تحقیق کردم دیدم آبجو برای کلیه خوبه، خوب مصرف میکنم
خودم رو به هیچ چیزی محدود نمیکنم
========================
اگه بخوام با کسی دربیفتم، نگاه میکنم ببینم اون چه ابزارهایی داره
احترام و رعایت اون رو بر خودم واجب میدونم
سعی میکنم هیچ موقع کسی رو نفرین و یا لعنت نکنم
از خوندن دعاهایی که از قول خدا به بنده هاش لعنت میفرسته خودداری میکنم
دعا و نیایش رو با پروردگار دوست دارم به من آرامش میده.
فکر میکنم اون دنیا برای انسانها چیز قشنگتر و پرمحتواتری وجود داشته باشه که کسانی میتونن برن که این دنیا و خودشون و خدا رو خوب بشناسن
و ....
==========================
در آخر بازم ازتون میخوام که حداقل دست از توهین به کاربران عادی بردارید. از دوستان میخوام که نظراتشون رو راجع به توهین به کاربران عادی بگن
ممنون
mehrdad_katalon
moderator
mehrdad_katalon

تعداد پستها : 143
اعتبار : 20
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالإثنين نوفمبر 10, 2008 6:49 pm

میرقشمی جان قشنگ صحبت میکنی و به دل میشینه
ولی
فکر نمیکنی که این افکاری که واست خودت گرداوری کردی
با قوانین اسلام در تضاد هست و کلا با استفاده از خرد خودتون به این نتایج رسیدین؟؟؟؟؟
W124
moderator
W124

تعداد پستها : 203
اعتبار : 30
Registration date : 2008-09-28

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالإثنين نوفمبر 10, 2008 7:22 pm

نقل قول :
قوانین اسلام رو در حد یک پیشنهاد میدونم

دوست من پس شما در واقع مسلمان نيستي؟!

از هر مسلك و آئيني اون چيزي رو بر مي داري كه با عقلت جور درمياد و به نظر من اين نوع طرز فكر انصافا شايسته احترامه

اما اين كه خودتون رو شيعه بناميد اساسا دچار اشكاله!!
https://athena.forumfa.net
hyrcania
moderator
hyrcania

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالثلاثاء نوفمبر 11, 2008 2:17 am

دوست عزيزم مير قشمى
جملاتى كه نوشتى براى من جالبه....ولى كلا من فكر ميكنم كه چيزى را كه ميگى با چيزى كه عمل ميكنى با هم در تضادند.......
ببين دوست گرامى من اگر جاى شما بودم اول از دوستان خودتان شروع ميكردم......چون شما حتما ميدونى كه خيلى از دوستان مذهبيتون واقعا خرافات را ترويج ميكنند و كلا افكارشون متعلق به قرنها پيشه.....مطمين هستم كه ميدونى رجع به چه اشخاصى دارم صحبت ميكنم....... چونكه اين اشخاص واقعا چيزى را كه شما بهش معتقد هستى دارن خراب ميكنن.....متاسفانه تجربه چيز ديگه آى نشون ميده و در خيلى موارد شما با اونها همسو بودى!!!
اوميدوارم شما كه اينقدر از ازادى بيان صحبت ميكنى، اگر فردا چيزى عوض شد و دين بطور اشكار به نقد كشيده شد، نگيد كه اى با با به مقدسات ديگران چرا داريد توهين ميكنيد!!!
ايا شما طاقت چنين چيزى را خواهيد داشت؟؟؟.....
میرقشمی
تازه وارد
تازه وارد
میرقشمی

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالثلاثاء نوفمبر 11, 2008 7:46 am

mehrdad_katalon نوشته است:
میرقشمی جان قشنگ صحبت میکنی و به دل میشینه
ولی
فکر نمیکنی که این افکاری که واست خودت گرداوری کردی
با قوانین اسلام در تضاد هست و کلا با استفاده از خرد خودتون به این نتایج رسیدین؟؟؟؟؟
خیلی ممنون
دوست عزیز
ببین من یک چیزی رو بهش اطمینان و یقین دارم، اونم وجود خداست.
بعد با منطق و دانش خودم به نتایجی رسیدم که خدایی که من بهش اعتقاد دارم بخشنده ترین بخشنده هاست، و همچنین معتقدم خدا بشر رو به حال خودش رها نکرده در روی زمین یعنی خلق نکرده و بعدش هم .هیچی
پس به بشر برنامه داده، گفته اگه میخوای به جای بهتری برسی باید خودت را کامل کنی
یقینا خدایی که این جهان عظیم رو خلق کرده با این همه زیبایی و دقت و ظرافت (که خوب خیلیها میگن اتفاقیه ولی با منطق من جور در نمیاد
وقتی میگه جهان زیباتر وعظیمتری آماده کردم براتون-پس حتما باید جای جالبی باشه، ضمنا دیدن خود خدا و کشف بسیاری از حقایق فقط با پیوستن به حق تعالی امکانپذیره.
اون تعریفی که من از اسلام دارم با تعریفی که شما دارین متفاوته دوست عزیز.
قضیه خیلی ساده است خدا یکسری پیشنهاد برای بشر فرستاده، که بعضی از انسانها اون رو نحریفش کردند
بعضی قوانین برای زمانهای خاصی اومده
بعضی قوانین برای مکانهای خاصی اومده
بعضی مثالها برای افکار خاصی اومده
بعضی مثالها برای قوم خاصی با درک خاصی اومده
و بعضی از دستورات هم برای من و هر انسانی که خدا رو بپذیره اومده
پس علت تضاد افکار من با اون اسلامی که شما تصور میکنید دو برداشت کاملا جدا از اسلام است.
اشکال داستان از اونجایی شروع میشه که بعضیها خودشون رو متولی دین معرفی میکنند که خدا این افراد رو رد میکنه
هیچ شخصی حق نداره خودش رو متولی معرفی کنه
کویر
moderator
کویر

تعداد پستها : 239
اعتبار : 67

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالثلاثاء نوفمبر 11, 2008 11:52 am

میرقشمی نوشته است:

...
ببین من یک چیزی رو بهش اطمینان و یقین دارم، اونم وجود خداست.
بعد با منطق و دانش خودم به نتایجی رسیدم که خدایی که من بهش اعتقاد دارم بخشنده ترین بخشنده هاست، و همچنین معتقدم خدا بشر رو به حال خودش رها نکرده در روی زمین یعنی خلق نکرده و بعدش هم .هیچی
...
اون تعریفی که من از اسلام دارم با تعریفی که شما دارین متفاوته دوست عزیز.
...
و بعضی از دستورات هم برای من و هر انسانی که خدا رو بپذیره اومده
پس علت تضاد افکار من با اون اسلامی که شما تصور میکنید دو برداشت کاملا جدا از اسلام است.
...
جناب میر قشمی اگر موافق باشید بعلت اینکه در مطالب شما نکات مهمی است که اکثریت روشنفکران دینی در کلیات آن اتفاق نظر دارند و برای طولانی نشدن تاپیک فعلی به تاپیک زیر جهت بجث بیشتر وارد شویم ؟
https://athena.forumfa.net/forum-f11/topic-t54.htm#311
hyrcania
moderator
hyrcania

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالأربعاء نوفمبر 12, 2008 2:26 pm

خودم كردم كه لعنت بر خودم باد!!!

بعد از مدتها باز رفتيم تو اين تالار كذايى مذهبى ITSAT.......پستها را خوندم در تپيك "دعوت براى بحث اساسى" كه بعد از حدود 54 صفحه يكى از دوستان مذهبيمون تازه داره پيشنهاد ميكنه كه.....شما ثابت كنيد كه خدا يكتا وجود نداره!!!!
اى كاشكى اين دستم ميشكست و جوب اين ادم را نميدادم كه: اقاى عزيز شما بيا ثابت كن كه وجود داره.......
پست زدن ما همون و مافيا وارد عمل شدن و پاك كردن پست همونا.....
لعنت بر خودم كه با اينجور ادمها دارم سر و كله ميزنم.......
ديكتاتورى براى اينها هيچ حد و مرزى نداره.

اين اخرين پست من در اون بخش كذايى بود
.
hasheghbangaro
تازه وارد
تازه وارد
hasheghbangaro

تعداد پستها : 3
Registration date : 2010-02-15

پستعنوان: رد: سلام، بياين نظر بدين!   سلام، بياين نظر بدين! - صفحة 3 Emptyالإثنين فبراير 15, 2010 1:56 pm

اسلام را به عنوان دین برتر قبول دارم ولی اعتقادم بر این است که باید از سیاست جدا باشد

سلام، بياين نظر بدين!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 3 از 3رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3